מסעות שאמניים

מהו מסע שאמני?

באופן טבעי, כולנו מודרכים על ידי כוחות רוחיים תומכים החפצים בטובתנו. היות ומרבית בני האדם לא למדו כיצד להתחבר באופן מודע לחושיהם האינטואיטיביים, נפוצה חוויה של קושי לתפוס את קיומה של ההדרכה הרוחנית ולקבל את מתנותיה.

המסע השאמני הוא תרגול שבטי עתיק המוקדש להעמקת הקשר עם ההדרכה הרוחנית האישית ולקבלת ריפוי והכוונה מממלכת הרוחות (אליה ניתן להתייחס גם כאל "תת המודע הקולקטיבי"). במהלך תרגול מיוחד זה, בכוחנו ליצור גשר תודעתי בין המציאות הגשמית למציאות הרוחית.

המסעות השאמניים נערכים על ידי הדמיון. להבדיל מהדמיון מודרך, המסע השאמני אינו מונחה על ידי אדם חיצוני, אלא נולד מתוך התודעה באופן ספונטני. על מנת לקדם מצב תודעה של אפשור והרפיה, ניעזר בתיפוף השאמני – מנגינה מקרקעת וחזרתית. לאורך המסעות השאמניים, ניתן לקבל מסרים ויזואליים, שמיעתיים, רגשיים ותחושתיים. 

רפואת המסעות השאמניים

לפני הכול – המסעות השאמניים יוצרים חיבור מודע בין האדם לבין הדרכותיו הרוחניות האישיות. קשר מיוחד זה, המאופיין באהבה טהורה וחסרת-תנאים, הנו מרפא ומעצים בפני עצמו.

במהלך המסע, ההדרכות האישיות לוקחות אותנו להרפתקה חווייתית העשירה בסמלים ויזואליים, מסרים אינטואיטיביים, חוויות רגשיות ולפעמים אפילו בתחושות פיזיות. דרך המסרים העולים במסע, בכוחנו ללמוד רבות אודות העצמי האותנטי שלנו, רצונותינו העמוקים והיכולות הנסתרות שלנו.

לצד ההדרכה, המסעות השאמניים פותחים צוהר מיוחד לקבלת טקסי ריפוי אנרגטיים. במהלכם, ההדרכות שלנו מעבירות לנו אנרגיית ריפוי עוצמתית ועמוקה.

בנוסף, ניתן ללמוד כיצד לערוך מסעות שאמניים המוקדשים לתהליכי החזרת נשמה – תרגול עוצמתי ומרפא מאין כמותו המוקדש להחזרת אנרגיית-חיים שאבדה לנו.

קבלת כלי לחיים

במהלך המפגשים, אלמד אתכם צעד-אחד צעד כיצד להתחיל לתרגל מסעות שאמניים. התהליך משלב בין למידת ידע כתוב לבין תרגול חווייתי על מיטת הטיפולים. לצד למידת הפרקטיקה וחוויית המסע, אלמד אתכם כיצד לעבוד עם המסע באופן מודע על מנת להפיק ממנו את מיטב הריפוי וההדרכה. 

לאחר 3-5 מפגשים בקליניקה, ישנה סבירות גבוהה לכך שכבר תרגישו ביטחון לצאת למסעות שאמניים בביתכם, ללא תלות בי או בתהליך בקליניקה. בזכות תרגולכם האישי, תוכלו לחוות ולהעמיק את הקשר שלכם עם הדרכותיכם הרוחניות בחיי היומיום. 

פרטים יבשים

כל מפגש המוקדש למסעות שאמניים אורך שעתיים שלמות ועלותו 350 ש"ח. בסיום המפגש הראשון, תקבלו חוברת המרכזת את כל הידע הכתוב. ניתן לבחור אם להגיע לתהליך ממוקד או לסדרת מפגשים. לרוב, אמליץ לכם להגיע במסגרת של אחת לשבועיים. הטיפולים נערכים בקליניקה הביתית שלי, ברחוב חיים חפר 3, חולון. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי והצמיחה שלכם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר