טיפולי הילינג שאמני

מהו הילינג שאמני?

"הילינג שאמני" הוא שם כללי עבור תהליכי ריפוי אנרגטי מסורתיים. מפגשים המוקדשים להילינג שאמני משלבים בין שיחה לבין טיפול אנרגטי מתבצע על מיטת הטיפולים.

במהלך השיחה, נעלה אל המודע (בעדינות וברכות) את החוויות הפנימיות שמבקשות הכרה. במהלך הטיפול האנרגטי, אפתח עבורכם טקס ריפוי אישי שיוקדש להעמקת האיזון האנרגטי שלכם.

מה ניתן לקבל מהטיפול?

בשורה התחתונה – טיפולי הילינג שאמני מקדמים תהליכי ריפוי רגשי והתפתחות אישית. ככל שאדם מרגיש שלם ושליו יותר – כך גם גופו הפיזי מוסיף להתחזק ולהירפא. 

במהלך טיפולי הילינג שאמני, המערכת האנרגטית (ההילה) שלנו נטענת באנרגיה חדשה ומיטהרת מאנרגיה מיותרת ותקועה. על ידי שחרור החסימות האנרגטיות, מתאפשר משב רוח פנימי חדש. כך, הטיפולים מסייעים לנו לשחרר תכני עבר מעכבים, לחבור מחדש אל הטבע החי, הבריא וההרמוני שלנו ולבסס בתוכנו חוויה פנימית של שמחה, שלווה וחיבור אוהב לעצמינו ולחיים.

מעל הכל, הטיפולים נועדו לתמוך בהעמקת מערכת היחסים שלנו עם עצמינו ולחזק את חיבורינו אל העצמי האותנטי שלנו – מי שאנחנו באמת, מתחת למעטה ההתניות. מתוך חוויה זו, היבטים רבים בחיינו משתנים לטובה.

איך נראה טיפול כזה?

לאחר קביעת הפגישה, אשלח לכם את ההנחיות לפתיחת מפת צבעים אינדיאנית אישית ואכין עותק שלה עבור הקליניקה.

בהגיעכם, ניפגש בשער הכניסה ונצעד יחד לקליניקה – חדר נעים, מרווח ומלא בכל-טוב.  

תחילה, נשוחח אודות החוויה הפנימית שלכם. לאורך השיחה, אאזין לכם בקשב וברגישות ואשאל שאלות ממקדות. 

לאחר מכן, נתבונן בחוויה הפנימית שלכם גם דרך עיניים מטאפיזיות. בזכות היכולת לחבר בין חוויות תחושתיות ורגשיות לבין ידע מטאפיזי מסורתי, מתאפשרת הבנה מלאה יותר של רבדי החוויה הפנימית. לרוב, הסבריי מתייחסים לתורת חמשת האלמנטים הסינית, מערכת הצ'אקרות ההודית ונתיב ההרמוניה האינדיאני ("מפת הצבעים האינדיאנית".

למרות שהתהליך נוגע ברבדים המופשטים והמסתוריים של החיים, אני שואפת לגשר את הידע העתיק באופן מקורקע וקרוב לחיים ככל שניתן. כך, אוכל לסייע לכם לקחת חלק פעיל ומודע בתהליך הריפוי והצמיחה שלכם.

בסיום השיחה, נהיה מוכנים לתהליך האנרגטי. התהליך נפתח בתרגול מיינדפולנס ונשימה מודעת. לאחריו, אניח מבנה קריסטלים מותאם אישית על גופכם. לאחר הנחת הקריסטלים, אצלול אל תוך התהליך האנרגטי שיועבר אלי בתקשור. במהלכו, אתבונן במערכת האנרגטית שלכם ואפעל לשם השבתה לאיזון.

אנשים שונים מגיבים לטיפול באופן שונה. למשל – הירדמות שלווה, חוויה של אנרגיה העוברת בגוף, מדיטציה עמוקה או אפילו ראיית חזיונות. לאחר הטיפול, נפוצה חוויה של שקט ואיזון פנימי.

בסיום הטיפול האנרגטי, אצפה לשמוע אודות החוויה שהייתה לכם ואשתף אתכם בפרטי העבודה האנרגטית שנעשתה.

בנוסף, אציע לכם לעבוד עם רפואות טבעיות מותאמות אישית – קריסטל ושמן אתרי שיותאמו עבורכם. בסיוען, תוכלו להעמיק את תהליך הריפוי.

השיטות הכלולות בטיפול

הילינג אלמנטלי – שיטה שפיתחתי בשילוב בין תקשור לבין חקירת מסורות עתיקות. תהליכי הילינג אלמנטלי מיועדים להעמקת האיזון האנרגטי שלנו.

הילינג קריסטלי – קבלת רפואה מממלכת הקריסטלים, בטיפולים אנרגטיים ובשימוש אישי.

מסעות שאמניים – במהלך הטיפולים, אני יוצאת למסע שאמני המוקדש לריפויכם. אם תרצו בכך, אשמח מאוד ללמד אתכם לערוך מסעות שאמניים בעצמיכם ולדבר עם ההדרכות הרוחניות שלכם.

החזרת נשמה – פרקטיקה עתיקה המוקדשת לריפוי טראומה. בחסותה, בכוחי להשיב לכם חלקי-נשמה שנשארו מאחור (ואם תרצו, גם ללמד אתכם לעשות זאת עבור עצמיכם). 

*לעיתים, אציע לשלב בתהליך עבודה עם אבקת ראפה, דיאלוג דמויות או מנטרת הואפונופונו. 

להיות למרפאים של עצמינו

עם העמקת היכרותנו, אשמח ללמד אתכם תרגולים יעילים לריפוי עצמי. למשל – עבודה אפקטיבית עם קריסטלים, טיפולי הילינג אנרגטי עצמיים, תרגול מדיטציית מיינדפולנס, יציאה למסעות שאמניים והחזרת חלקי נשמה.

פרטים יבשים

כל טיפול הילינג שאמני אורך שעתיים שלמות ועלותו 350 ש"ח. ניתן לבחור אם להגיע לטיפול בודד או לסדרת טיפולים. לרוב, אמליץ לכם להגיע במסגרת של אחת לשבועיים. הטיפולים נערכים בקליניקה הביתית שלי, ברחוב חיים חפר 3, חולון. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי שלכם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר