טיפולי הילינג שאמני

מהו הילינג שאמני?

"הילינג שאמני" הוא שם כולל עבור פרקטיות ריפוי אנרגטי מסורתיות. על פי הידע הקדום, פרקטיקות אלו מקדמות ריפוי ואיזון ברמת הנשמה.

למרות שהטיפול נוגע ברבדים רוחיים ואבסטרקטיים, אני שואפת לגשר את הידע הרוחי באופן מקורקע וקרוב לחיים ככל הניתן. 

במהלך הטיפול, נשלב בין שיחה והתבוננות פנימית לבין טיפול אנרגטי מסורתי בליווי קריסטלים.

מה ניתן לקבל מהטיפול?

טיפולי הילינג שאמני נועדו לקידום תהליכי ריפוי רגשי-נפשי והתפתחות אישית. בכוחם למוסס חסימות אנרגטיות (העשויות להתבטא כחרדות, עצבות או אתגרי חיים אחרים) וכך לעודד תנועה אל עבר הגשמת הפוטנציאל האישי. מעל הכל, הטיפולים מעמיקים את מערכת היחסים שלנו עם עצמנו ומחזקים את חיבורינו אל מי שאנחנו באמת, מתחת למעטה ההתניות. מתוך חוויה זו, אספקטים רבים בחיינו משתנים לטובה.

איך נראה טיפול כזה?

לאחר קביעת הפגישה, אשלח לכם את ההנחיות לפתיחת מפת צבעים אינדיאנית ואכין עותק שלה עבור הקליניקה.

בהגיעכם, ניפגש בשער הכניסה ונצעד יחד לקליניקה –
חדר נעים, מרווח ומלא בכל-טוב.  

תחילה, נשוחח אודות החוויה הפנימית שלכם. בשיחתנו, אהיה קשובה ואשאל שאלות מיקוד סקרניות. במהלך השיחה, נזהה יחד את האיכויות המבקשות התייחסות בחייכם. 

לאחר מכן, נתבונן בחוויה הפנימית שלכם גם דרך עיניים מטאפיזיות. בזכות היכולת לחבר בין חוויות תחושתיות ורגשיות לבין ידע מטאפיזי מסורתי, מתאפשרת הבנה מלאה יותר של החוויה הפנימית. לרוב, אני מרבה להתייחס בהסבריי לתורת האלמנטים הסינית או למערכת הצ'אקרות.

בזכות העלאת התכנים הרגשיים והרוחניים אל המודע, הטיפול האנרגטי מעוגן ביעילות רבה הרבה יותר.

בסיום השיחה, נהיה מוכנים לטיפול האנרגטי. הטיפול מתחיל בשכיבה על מיטת הטיפולים. לאחר הדרכת מיינדפולנס קצרה, אניח על גופכם מבנה קריסטלים מותאם אישית ואדיף קטורות טבעיות באוויר. לאחר מכן, אצלול אל התהליך האנרגטי שיועבר אלי בתקשור. במהלכו, אתבונן במערכת האנרגטית (ההילה) שלכם ואפעל לשם השבתה לאיזון.

אנשים שונים מגיבים לטיפול באופן שונה. למשל – הירדמות שלווה, חוויה של אנרגיה העוברת בגוף, מדיטציה עמוקה או אפילו ראיית חזיונות. לאחר הטיפול, נפוצה חוויה של שקט ואיזון פנימי.

בסיום הטיפול האנרגטי, אצפה לשמוע אודות חווייתכם ואשתף אתכם בעבודה האנרגטית שנעשתה. בנוסף, אציע רפואות טבעיות – קריסטל ושמן אתרי. בסיוען, תוכלו להעמיק את העבודה גם בביתכם.

להיות למרפאים של עצמיכם

במהלך היכרותנו,
אשמח להעביר לכם כלים יעילים
לעבודה פנימית,
ריפוי אנרגטי עצמי
והעמקת הקשר עם הדרכתכם הרוחנית.

השיטות הכלולות בטיפול

הטיפולים מבוססים על שיטת הילינג אלמנטלי, הנשענת על עבודה עם חמשת האלמנטים. בעזרתה, בכוחי לאזן, לטהר ולחזק את הגוף האנרגטי והצ'אקרות שלכם. 

אני מתמחה בפרקטיקות השאמניות החזרת רסיסי נשמה, שחרור כבלים אנרגטיים, ו-טיהור אנרגטי. בסיוען, אסייע לכם לשחרר תכנים מעכבים ולחבור מחדש אל הטבע החי, הבריא וההרמוני שלכם.

בנוסף, אני משתמשת ברפואת קריסטלים ובקטורות טבעיות.

*לעיתים, אציע לשלב בתהליך עבודה עם מפת הצבעים האינדיאנית, חיות עוצמה, אבקת ראפה, דיאלוג דמויות או מנטרת הואפונופונו. 

פרטים יבשים

כל טיפול הילינג שאמני אורך שעתיים שלמות ועלותו 300 ש"ח. ניתן לבחור אם להגיע לטיפול בודד או לעבור סדרת טיפולים המאפשרת תהליך עמוק ושורשי. לרוב, אמליץ על הגעה אחת לשבועיים. הטיפולים נערכים בקליניקה הביתית שלי, ברחוב חיים חפר 3, חולון. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי שלכם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר