טורמלין וורודה / רובילייט

מראה חיצוני

הטורמלין הוורודה מופיעה במגוון צבעי הוורוד והאדום – מגוון ורדרד בהיר ופסטלי ועד לגוון אדום-סגלגל עז המזכיר את צבעה של אבן הרובי.
לרוב היא נמכרת בעודה משולבת במטריקס של קוורץ לבן, במצב זה היא מופיעה כאבן לבנה בתוכה משולבות מנסרות ורודות דקות. ניתן להשיג גם אבני טורמלין ורודה ללא קוורץ, אך הן נדירות ויקרות יותר ובדרך כלל מיועדות לשיבוץ בתכשיטים.

תכונות מטפיזיות

הטורמלין הוורודה מחברת אותנו באופן ישיר אל חדוות החיים, לתדר נעים ונינוח המזכיר לנו שכולנו הגענו אל פני האדמה על מנת להתענג על הקיום של עצמנו. מתוך אותה אופטימיות רכה, היא מסייעת לנו לגבש פרספקטיבה חדשה, לראות את צדן החיובי של סיטואציות בחיינו ולהרפות מדברים שאינם משמחים ומיטיבים אתנו.
בנוסף, הטורמלין הוורודה מגבירה את רמות האנרגיה במערכת ומשרה על המשתמש תחושת וויטאליות, רעננות ומסוגלות. בזכות זאת, היא מהווה שותפה מצוינת עבור תהליכי מימוש, יצירה והנעה של פרויקטים, במהלכם תתמוך בעשייה מתוך חוויה של הנאה, עוצמה אישית, קלילות וחיבור להשראה.
הטורמלין הוורודה נהדרת גם עבור ליווי תהליכי החלמה מטראומה – ביכולתה לטהר חסימות רגשיות שנאגרו בצ'אקרת הלב, לאזן את הגוף הרגשי, לפתוח צוהר לאמונה מחודשת באהבה ובחיים ולהזכיר לנו שאנו ראויים לאהבה ולשמחה מעצם היותנו.
כיתר אבני הטורמלין, גם הטורמלין הוורודה מעניקה הגנה אנרגטית ומהווה כגשר עבור קבלת מידע רוחני גבוה.

הקשר לצ'אקרות

הקשר המובהק ביותר הנו לצ'אקרות הלב. אבנים בעלי גוון אדום עז יתאימו גם לעבודה עם צ'אקרת הבסיס ואבנים בעלי גוון סגלגל יתאימו לעבודה עם צ'אקרת העין השלישית

השפעה גופנית

ריפוי הלב, המערכת ההורמונלית הנשית, עמוד השדרה, הריאות והעור.

מידע גמולוגי 

מבנה התגבשות: הקסהגונלי
קשיות: 7
משקל סגולי: כ-3 גרם לסמ"ק

משמעות השם

מקור המילה "טורמלי" בשפה הסינהלית ומשמעותה "אבן בעלת צבעים מעורבים".
השם "רובילייט" ניתן לה בזכות דמיונה לאבן הרובי.

מידע נוסף בנושא –

מאמר בנושא בחירת קריסטל
מאמר בנושא טיהור קריסטלים
מאמר בנושא שימוש בקריסטלים
סרטון בנושא טורמלין ורודה

באהבה,
איילה אריאל
נטורופתית ומרפאה אנרגטית

באהבה גדולה,

רוצה לשתף את המאמר עם חברים? (:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אפשר לברך אותך?

"אהו מיטקויא אויאסין" (Aho Mitakuye Oyasin) היא ברכה בשפת שבט הלאקוטה האינדיאני. משמעותן הפשוטה של המילים היא "תודה לכל קרוביי". הברכה מבטאת את השקפת עולמם של בני השבט, על פיה כל הקיים ביקום (בני האדם, בעלי החיים, הצמחים, האבנים, אדמת כדור הארץ, כוכבי הלכת ועולם הרוחות) מאוחד בקשרים טהורים של אהבה משפחתית. הייצוג האלוהי של שבט הלאקוטה מכונה "ואקן טנקה" (הרוח הגדולה) ומתואר כאיחוד השלם בין כל חלקי הבריאה. יחד, כולנו יוצרים את האחדות הגדולה. 

מתעניינים לגבי הגעה למפגש טיפולי או לשיעור פרטי לתרגול שאמני?

השאירו את פרטיכם בתיבת ההודעות ואשמח לקבוע אתכם שיחת היכרות חינמית. אפשר גם פשוט לשלוח לי ווטסאפ (:

צרו קשר