הטיפול הנטורופתי

תפיסת העולם הנטורופתית נשענת על יכולות הגוף לרפא את עצמו.
על מנת לקדם זאת, עלינו רק להעניק לו את התנאים לכך.

הייעוץ הנטורופתי נועד ליצור חיבור בין האדם לבין גופו וצרכיו הייחודיים. הוא מתאים לאנשים הנכונים לערוך את השינויים הדרושים לשם החלמה. 

עיקר הטיפול מתמקד בתזונה, אסופת חומרי הגלם מהם עשויים כל תאי גופינו. לצד המיקוד התזונתי, הטיפול מציע הרגלי חיים תומכים דוגמת תנועה, היגיינת שינה ומדיטציה.

בנוסף, המפגש כולל התאמת תוספי תזונה רלוונטיים והרכבת פורמולת צמחים בהתאמה אישית.

הגישה הטיפולית שלי

שינוי מהותי וממושך הוא כזה המתרחש מתוך בחירה, מודעות וחמלה עצמית. המטרה אינה קביעת תוכנית נוקשה ומגבילה, אלא מתן השראה לשינוי מתוך סקרנות ויצר הרפתקאה. 

בעבודתי, אני לוקחת השראה מגישת ההיגיינה הטבעית ומהתזונה הסינית המסורתית. אני מאמינה גדולה בהתבססות על מזון טבעי, התואם את צרכי גופו הייחודיים של האדם. אינני עובדת עם טרנדים, אלא מאבחנת כל אדם לגופו. 

התמחויות

אני מגישה טיפולים נטורופתיים החל משנת 2014. מאז, התמחיתי בעיקר בטיפול בתסמונת המעי רגיש (ממנה החלמתי בעצמי), דלקות פרקים ומחלות עור כרוניות (פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אקנה וסרפדת).

מה קורה בטיפול?

לפני הטיפול הראשון, אבקש שתעבירו לי בדיקות דם עדכניות ויומן אכילה – קובץ בו תציינו את כל המזונות שאכלתם במשך 3 ימים. במעמד המפגש, נשוחח ארוכות אודות הרגלי חייכם ואיתותי גופכם. לאחר המפגש, אשלח לכתובת המייל שלכם קובץ Word מעמיק הכולל תכנית תזונתית והמלצות על צמחי מרפא. 

במצבים מסוימים, די במפגש אחד בלבד. אך לרוב, נערוך מפגשים נוספים אחת ל-3 שבועות. במהלכם, אלווה אתכם בדרך. יחד, נעמיק את התכנית בקצב שלכם, נחגוג את ההצלחות ונתמודד עם האתגרים. 

פרטים יבשים

הטיפולים הנטורופתיים מתרחשים בקליניקה הביתית שלי בחיים חפר 3, חולון. אם תעדיפו כך, ניתן לבצע את הפגישה גם בZOOM. עלות הפגישה הראשונה היא 450 ש"ח עבור שעתיים של פגישה + כתיבת התכנית האישית. לאחר מכן, עלות המפגשים יורדת ל-300 ש"ח לשעתיים. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר