הטיפול הנטורופתי

תזונה מסורתית וצמחי מרפא

תפיסת העולם הנטורופתית נשענת על יכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו. כלומר, לפעול באופן הרמוני. על מנת לקדם זאת, עלינו רק לאפשר לו את התנאים לכך.

הטיפול הנטורופתי נועד להעמיק את החיבור בין האדם לבין גופו וצרכיו הייחודיים. הוא מתאים לאנשים הנכונים לערוך את השינויים הדרושים לשם העלאת איכות חייהם. 

המפגשים מוקדשים בעיקרם להקניית הרגלי תזונה מיטיבים וברי-קיימא. בנוסף, הם כוללים התאמת צמחי מרפא והקניית הרגלי חיים מרפאים

הגישה הטיפולית שלי

על פי אמונתי, שינוי מהותי וממושך הוא כזה המתרחש מתוך בחירה, מודעות וחמלה עצמית. המטרה אינה קביעת תכנית נוקשה ומגבילה, אלא מתן השראה לשינוי מתוך סקרנות ויצר הרפתקה. 

בעבודתי, אני לוקחת השראה מגישת ההיגיינה הטבעית ומהתזונה הסינית המסורתית. אני מאמינה גדולה בהתבססות על מזון טבעי, התואם את צרכי גופו הייחודיים של האדם. אינני עובדת עם טרנדים, אלא מאבחנת כל אדם לגופו. 

התמחויות

אני מגישה טיפולים נטורופתיים החל משנת 2014. מאז, התמחיתי בעיקר בטיפול בתסמונת המעי רגיש (ממנה החלמתי בעצמי), דלקות פרקים ומחלות עור כרוניות (פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אקנה וסרפדת).

מה קורה בטיפול?

לפני הטיפול הראשון, אבקש שתעבירו לי בדיקות דם עדכניות ויומן אכילה – קובץ בו תציינו את כל המזונות שאכלתם במשך 3 ימים. במעמד המפגש, נשוחח ארוכות אודות הרגלי חייכם ואיתותי גופכם. לאחר המפגש, אשלח לכתובת המייל שלכם קובץ Word מעמיק הכולל תכנית תזונתית והמלצות על צמחי מרפא. 

במצבים מסוימים, די במפגש אחד בלבד. אך לרוב, נערוך מפגש אחת לחודש. במהלך המפגשים, אתמוך בתהליך השינוי שלכם. יחד, נעמיק את התרגול בקצב שלכם, נחגוג את ההצלחות ונתמודד עם האתגרים.

פרטים יבשים

הטיפולים הנטורופתיים מתרחשים בקליניקה הביתית שלי בחיים חפר 3, חולון. אם תעדיפו כך, ניתן לבצע את הפגישה גם בZOOM. עלות הפגישה הראשונה היא 500 ש"ח (עבור פגישה של שעתיים וחצי + כתיבת התכנית האישית + התאמת צמחי מרפא). לאחר מכן, עלות המפגשים יורדת ל-350 ש"ח לשעתיים. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר