איך לבחור קריסטל

איך לבחור קריסטל

כל אדם יכול לבחור קריסטל עבור עצמו. למעשה, אין פשוט מכך. במאמר זה אספר לכם על קסמה של בחירת קריסטל אינטואיטיבית, אציע דרכים שונות לבחירת קריסטל ואנחה אתכם איך לבחור קריסטל גם עבור אדם אחר.

הקריסטלים מדברים אלינו בשפתם

הקריסטלים הנם כלים אנרגטיים עוצמתיים מאוד. לאחר מיליוני שנות התגבשות במהלכן צברו ידע מהאדמה ומהכוכבים, הם מאופיינים בשדה אנרגטי חזק ותבוני שבכוחו לתקשר עם סביבתו.
כאשר הנכם נוכחים לצד קריסטל, השדה האנרגטי (ההילה) שלו משיקה לשדה האנרגטי שלכם ומשפיע עליו. בזכות זאת, באפשרותכם להשתמש בחוויה הפנימית שלכם כלפי הקריסטל כאינדיקציה להתאמתו עבורכם. בנוסף להשפעתם האנרגטית, הקריסטלים מספרים לנו אודות מהותם על ידי צבעיהם וצורת התגבשותם בעוד שלכל צבע וצורה ישנו תדר אנרגטי ייחודי.

קריסטלים ועבודה אינטואיטיבית

האינטואיציה מהווה את הידיעה הפנימית שלנו, את החלק בתוכנו אשר עודנו זוכר את היותו מחובר לכל יתר הדברים ביקום. בחיינו, האינטואיציה (המכונה גם "תחושת בטן") מאפשרת לנו לחזות דברים לפני התרחשותם, לבחור התנסויות ולגבש חוות דעת על דברים חדשים לחלוטין. לא ניתן להוכיח או למדוד את האינטואיציה, על כן ההקשבה לה נדמית כמשונה כל כך בעולם שהורגל להתבסס על עובדות ופרטים יבשים. למרות שאנו תמיד יודעים את רצון ליבנו, המיינד הספקן מוסיף להנחות אותנו להקשיב רק לצד ההיגיון.

בחירת קריסטל היא הזדמנות נהדרת להשתמש באינטואיציה, בידיעה הפנימית המולדת שלנו. הקריסטלים הם מהויות בעלות השפעה רחבה ותכונות מגוונות עד אינקץ – על כל קריסטל ניתן לכתוב אלף ספרים ולעולם לא יהיה ניתן לסכם את מהותם על ידי שימוש במילים בודדות. על אף הניסיון שלי ושל עמיתיי לכתוב אודות תכונותיו של קריסטל, ייתכן מאוד שהחוויה הייחודית שלכם תהיה שונה בתכלית. בהתאם לכך, בחירת קריסטל "מושכלת" המסתמכת על ידע יבש בלבד לא תניב תוצאות. בנוסף, חשוב להבין שקריסטלים לעולם אינם מטפלים בסימפטומים כי אם בשורש האנרגטי אשר יצר את הבעיה. אם תביעו כוונה ברורה ותבחרו לתת אמון באינטואיציה שלכם – היא תוביל אתכם לקריסטל המדויק ביותר עבור המצב הייחודי שלכם.

מיקוד וביטחון בתחושתכם

לפני הכל, עצתי לכם היא לסמוך על עצמיכם – לסמוך על יכולתכם המולדת לקבוע איזו אנרגיה נעימה לכם, איזה צבע מרגש אתכם, איזו צורה מושכת אתכם. ובנוסף, לסמוך על היקום שינחה אתכם לחנויות, לספרים ולאנשי המקצוע המדויקים עבור עריכת בחירתכם. בנוסף, לפני בחירת קריסטל אציע לכם לערוך מדיטציה קצרה במהלכה תרפו את גופכם ומחשבותיכם ותבקשו מהיקום שינחה אתכם אל הקריסטל המדויק ביותר עבורכם, ניתן גם למקד את הבחירה ספציפית עבור תקופה כלשהי או טיפול בסוגיה מסוימת.

הדרכים לבחירת קריסטל

הגעה לחנות קריסטלים

לאחר הכניסה לחנות, הניחו לגופכם להוביל אתכם וחושו לאיזה אזור של החנות אתם נמשכים לגשת. התבוננו בגבישים – בצבעיהם ובצורתם. כאשר תמצאו גביש שנמשכתם אליו במיוחד – החזיקו אותו ובחנו אילו תחושות הוא מעורר בכם – האם הוא משרה עליכם מתח או הרפיה? האם הנשימה שלכם נעימה יותר בהשפעתו? האם קרבתו מעוררת בכם רגשות מסוימים? אם תחוו משיכה כנה אל הגביש, הכניסו אותו אל חייכם.

שימוש בקלפי קריסטלים

גם עבודה עם קלפים תוכל לסייע לבחירה אינטואיטיבית. ערבבו חפיסת קלפי קריסטלים, התמקדו בכוונתכם ובחרו קלף. אם אין באמתחתכם קלפי קריסטלים, ניתן לדמות פעולה זו על ידי פתיחה אינטואיטיבית בספר קריסטלים.

קריאה 

כל אדם הנמשך קריסטלים לבטח יתעניין בקריאת ספרים אודותיהם. אם ישנו קריסטל שהקריאה אודותיו עוררה בכם משיכה אליו, בדקו קודם-לכן כיצד אתם מרגישים בקרבתו של הקריסטל. ספרים הם אמצעי נהדר לחקירת עולם הקריסטלים, אך זכרו שלא לתת למילים כתובות ולחוויותיהם של אחרים קרדיט רב יותר מאשר לתחושה האישית שלכם. אם קריסטל נשמע נהדר בספר אך אינכם חווים כל משיכה אליו פנים מול פנים, הניחו לו.

חלומות

חלימה היא דרך מופלאה לחשוף מידע המצוי בתת-המודע. כאשר אדם מרבה לעבוד עם קריסטלים, אלו מתחילים להתגלות אליו בחלומותיו.
גם אם שם הקריסטל לא התגלה בחלום, תוכלו לנסות לאתרו בהתאם לצבע ולמראה שהיו לו בחלום.
במידה וטרם עלה בידכם לחלום על קריסטלים – הביעו בקשה עמוקה לקבלת מידע אודות הקריסטלים בחלומותיכם.

תקשור

כמתקשרת, בכוחי להתאים עבורכם קריסטל על ידי קריאת השדה האנרגטי שלכם ותקשורת עם הדרכות הנשמה שלכם. באפשרותי להתאים עבורכם קריסטל בתקשור בכל סוג של פגישה טיפולית ואף לערוך מפגש המיועד במיוחד לשם כך.

בחירת קריסטל עבור אדם אחר

גשו לחנות הקריסטלים וערכו דמיון מודרך בו תשדרו את דמותו של האדם על הקריסטלים דרך מרכז העין השלישית שלכם. מלווים בדמותו של האדם, הקשיבו לאינטואיציה שלכם ובחנו איזה קריסטל אתם נמשכים לבחור עבורו.

סיכום

בחירת קריסטלים מהווה תהליך אנרגטי אינטואיטיבי המתבסס על נוכחות, חישה וחוויה פנימית. כל אדם יכול לבחור קריסטל עבור עצמו, כל שעליו לעשות הוא לתת אמון בתחושותיו. בנוסף, ניתן להיעזר גם בקלפים ובמסרים המגיעים דרך חלומות. בהחלט ניתן לקרוא אודות הקריסטלים, אך יש לתת לאינטואיציה קרדיט רב יותר מאשר להנחיות הכתובות. אם תרצו, בכוחי אף לערוך עבורכם התאמת קריסטל אישי על ידי תקשור.

קישורים למידע נוסף בנושא –

מאמר בנושא טיהור קריסטלים
מאמר בנושא שימוש בקריסטלים
סרטון בנושא בחירת קריסטל

באהבה,
איילה אריאל
נטורופתית והילרית

אהבתם? העבירו את זה הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתעניינים לגבי טיפול?

צרו קשר