ארומתרפיה ופרחי באך

לעיתים קרובות, בסיומם של טיפולים, אמליץ על השימוש בתמציות טבעיות – שמנים אתריים או תמציות פרחי באך.

שני סוגי התמציות שונים מאוד במהותם, אך הם מחזיקים במכנה משותף – שניהם ניחנו ביכולת לחזק ולאזן אותנו ברמה הרגשית והאנרגטית.

שמנים אתריים

השמנים האתריים הם תמציות צמחי-מרפא מרוכזות במיוחד שנרקחו על-ידי זיקוק בקיטור. תמציות עוצמתיות אלו מאופיינות בארומה חזקה ומולקולות קטנטנות הנספגות בקלות אל זרם הדם. לכל שמן אתרי ישנה השפעה שונה על הנפש והרוח.

בעוד שהקריסטלים "מספרים לנו על עצמם" דרך צבעיהם וצורותיהם, השמנים האתריים מבטאים את איכויותיהם דרך ריחם. לשם התאמת שמן אתרי מדויקת, אניח מולכם את אוסף השמנים שלי ואנחה אתכם להריח מספר שמנים ולבחור את השמן שריחו נחווה בעיניכם כנעים ביותר. לאחר מכן, אספר לכם על תכונותיו האנרגטיות של השמן.

השימוש האנרגטי בשמנים אתריים מכונה "תידור". לשם יישומו, אנחה אתכם להשתמש בשמן האתרי בכל יום למשך חודש ימים. במהלך התידור, תריחו 5 שאיפות עמוקות מבקבוקון השמן ותניחו טיפה על קודקוד הראש, טיפה על מרכז החזה וטיפה על הבטן התחתונה.

בקליניקה, אני עובדת רק עם שמנים אתריים של חברות מהימנות – שלוס, שיפון, פרימוורה והמילניום רפואה סינית.

פרחי באך

תמציות פרחי הבאך הן רפואות הומאופתיות המבוססות על תורתו של ד"ר באך. על פיה, כל אחת מ-38 התמציות מסוגלת לאזן אספקט מסוים בתודעתנו – מחיזוק הערך העצמי ועד הפגת דפוסים מעכבים. במקרה הצורך, אציע לכם להתנסות בפורמולת פרחי-באך שאתאים עבורכם.

הפורמולה נרקחת בבקבוקון 30 מ"ל. אופן השימוש בפורמולת פרחי באך אישית פרחי באך הוא נטילת 4 טיפות 4 פעמים ביום, תוך מתן חשיבות מיוחדת לנטילה בבוקר ובערב. 

פרטים יבשים

התאמת שמנים אתריים ופורמולות פרחי באך מתבצעת כחלק מהטיפול הנטורופתי והטיפול בהילינג שאמני, בהתאם לצורך של המטופל.

את השמנים האתריים אנחה אתכם לרכוש בעצמיכם (ישנה אופציה להזמין דרכי, בהתאם לנוחיותכם).

את פורמולת פרחי הבאך ארקח עבורכם בקליניקה. הפורמולה הראשונה נרקחת בחינם, ולאחריה ניתן לרכוש פורמולות פרחי באך ב-50 ש"ח. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי שלכם.

לקריאה על הטיפולים המרכזיים בקליניקה

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר