רפואת הראפה

אבקת הראפה היא רפואה מסורתית שמקורה בפרו ובברזיל. האבקה מורכבת מטבק מקודש (אורגני, ללא תוספות כימיות) המשולב עם צמחים תומכים נוספים. במערב, הטבק נמצא בשימוש מזיק וממכר. לעומת זאת, בדרום אמריקה, הטבק נחשב לצמח קדוש הניחן באיכויות טיהור וחיזוק עוצמתיות.

אני מזמינה את אבקת הראפה שלי מפרו, שם היא נרקחת על ידי אנשי רפואה של שבטים מקומיים. העבודה עם אבקת הראפה מקדמת את טיהור הגוף והמערכת האנרגטית, מניעה את אנרגיית הקונדליני ויוצרת חוויה פנימית של צלילות ויציבות. 

יהיה לי לכבוד להגיש ראפה לאמיצים מבניכם, החפצים לחקור את הרפואה המיוחדת הזאת.

איך מרגישה חוויה כזאת?

בראשית המפגש, נשוחח על החוויה שהביאה אתכם אלי ונתוודע לרפואת הטבק המסורתית. לאחר מכן, אפתח עבורכם טקס ראפה אישי. במהלכו, אגיש לכם את אבקת הראפה ע"י אפליקטור ייעודי. אני ידועה בהגשות הראפה העדינות שלי, אך חשוב להבין שהגשת הראפה עלולה לעורר כאב או אי נוחות זמניים. לאחר מכן, נשוחח על החוויה. 

פרטים יבשים

ניתן להגיע לטקס ראפה אישי, לשיעור פרטי המוקדש ללמידת הגשת הראפה ולטיפול הילינג שאמני המשלב גם טקס ראפה. 

עלותו של טקס ראפה אישי היא 150 ש"ח לשעה, בעוד שעלותם של שיעור פרטי וטיפול הילינג שאמני בשילוב הגשת ראפה היא 300 ש"ח לשעתיים. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי שלכם.

לקריאה על הטיפולים המרכזיים בקליניקה

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר