רפואת הראפה

הראפה (Hap'e) היא רפואה מסורתית שמקורה בדרום אמריקה – בפרו ובברזיל. שם, משתמשים בה באופן טקסי על מנת לטהר ולחזק את המערכת האנרגטית.

אבקת הראפה ידועה ביכולתה לפנות חסימות אנרגטיות, לטהר רעלים מהגוף, לבסס בתוכנו חוויה של יציבות וצלילות פנימית ולתמוך בהנעת אנרגיית הקונדליני וכך גם בזרימה חופשיה של אנרגיה בגופים האנרגטיים שלנו. 

הגשת הראפה המסורתית

להבדיל מרפואות הניטלות דרך הפה, אבקת הראפה מוגשת דרך נשיפתה אל תוך האף. לשם הגשת הראפה, משתמשים באפליקטור מאורך וחלול. במהלך ההגשה, צד אחד של האפליקטור מונח בנחירו של מבקש-הרפואה, בעוד שצדו האחר של האפליקטור מונח בפיו של מגיש-הרפואה. אני ידועה בהגשות הראפה העדינות שלי, אך חשוב להבין שהגשת הראפה עלולה לעורר כאב או אי נוחות זמניים. 

תכולת אבקת הראפה

אבקת הראפה מורכבת בעיקר ממפאצ'ו – טבק מקודש. במערב, הטבק מוכר כצמח מזיק, אך ילידי דרום-אמריקה משתמשים בטבק אורגני מזה אלפי שנים ומייחסים לו תכונות של אבהיות, טיהור ומרכוז.

כל שבט משתמש באבקת-ראפה הייחודית לו, כך שאבקות הראפה השונות משלבות בין טבק לבין תערובת הצמחים המועדפת על השבט שהכין אותו. אני מזמינה את אבקת הראפה שלי מפרו, שם היא נרקחת על ידי אנשי רפואה של שבטים מקומיים.

איך מרגישה חוויה כזאת?

בראשית המפגש, נשוחח על החוויה הפנימית שלכם. לאחר מכן, אעביר לכם הדרכה מעמיקה לגבי רפואת הראפה. כשתהיו מוכנים לכך, נפתח בטקס הראפה האישי. במהלכו, אגיש לכם את אבקת הראפה ע"י אפליקטור ייעודי. לאחר הגשת הראפה, תצללו לתוך מדיטציה ותחוו את התנועה של רפואת הראפה בגוף ובמערכת האנרגטית שלכם. בסיום, נשוחח על החוויה. 

פרטים יבשים

ניתן להגיע לטקס ראפה אישי, לשיעור פרטי המוקדש ללמידת הגשת הראפה או לטיפול הילינג שאמני המשלב גם טקס ראפה. 

עלותו של טקס ראפה אישי היא 180 ש"ח לשעה, בעוד שעלותם של שיעור פרטי וטיפול הילינג שאמני בשילוב הגשת ראפה היא 350 ש"ח לשעתיים. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי וההתפתחות שלכם.

לקריאה על הטיפולים המרכזיים בקליניקה

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר