רפואת היסודות

ריפוי אנרגטי וצמיחה תודעתית עם 12 האלמנטים של הבריאה

רפואת היסודות היא שיטת טיפול שנולדה מתוך מסע חיי, תרגולי האישי וניסיוני כמטפלת. מילדותי, חוויתי חיבור מיוחד לממלכת הטבע. בשנת 2015, כשהתחלתי לתקשר באופן מודע, התוודעתי לקבוצת ישויות טבע שאני מכנה "סיון". בהדרכתן, חוויתי תהליכי ריפוי עצמי מופלאים. הדרכותיי הרוחניות הנחו אותי ללמוד רפואות מסורתיות שונות – מהילינג שאמני ועד פילוסופיה סינית, הודית ואינדיאנית.

במהלך מסע הלמידה שלי, ניצת בליבי רעיון. על פיו, בכוחי להקביל בין מספר מערכות מידע עתיקות ולמפות ידע החוזר בכולן. כך, החלה להיכתב הפילוסופיה של רפואת היסודות. 

תשתית השיטה נשענת על העבודה עם 12 האלמנטים – 12 הרכיבים הבסיסיים המתקיימים בתוכנו ובכל דבר בבריאה. בזכות הלמידה אודותיהם, בכוחנו ליזום תהליכי ריפוי אנרגטי מתוך שותפות עם ישויות הטבע. 

הילינג אלמנטלי

הטיפול האנרגטי בשיטת רפואת היסודות

הטיפול האנרגטי במסגרת רפואת היסודות נקרא "הילינג אלמנטלי".

במהלכו, אפתח עבור מבקש הרפואה טקס ריפוי שאמני המוקדש לאיזונו הפנימי.  במהלך הטקס, אבחן אילו אלמנטים במערכת זקוקים לאיזון מחודש. הטיפולים מקדמים חוויה של הרמוניה פנימית, נחת-רוח וחיבור לעצמי האותנטי שלנו. 

רפואת היסודות - בסיס מסורתי

הפילוסופיה של השיטה נשענת על מערכת מקורית שהרכבתי, המצליבה בין 5 מערכות מידע מסורתיות – מערכת חמשת האלמנטים הסיניים, מערכת הצ'אקרות ההודית, מערכת נתיב ההרמוניה הילידית-אמריקאית (המכונה גם "מפת הצבעים האינדיאנית"), מסורת 13 האימהות הקדומות האינדיאנית ומבנה עץ החיים הקבלי. 

על פי אמונתי, חמשת התרבויות העתיקות הגו בדיוק באותם ארכיטיפים קדומים – תבניות אנרגיה עתיקות המתקיימות בכל שלם. בזכות ההקבלה בין חמשת המערכות, עלה בידי להבין את הארכיטיפים הקדומים באופן מעמיק יותר.

במהלך חקירתי, זיקקתי מערכת חדשה-ישנה הכוללת 12 אלמנטים, 12 אספקטים של קיומנו.

בדומה לשיטות מסורתיות רבות, גם רפואת היסודות נשענת על הנחת היסוד על פיה כל אדם הוא מיקרוקוסמוס – יקום קטן העומד בפני עצמו. לשם הבנת השלם, עלינו להתייחס לסך החלקים המרכיבים אותנו. באופן טבעי, כל אחד מ-12 האלמנטים מתבטא במערכת האנושית. בזכות למידת אפיוניהם וחידוש התקשורת הבריאה בין ביטויי האלמנטים שבתוכנו, נוכל לקדם חוויה של הרמוניה פנימית.

ידע אלמנטלי

לפעמים, על מנת לצמוח ולהירפא, משהו בתוכנו מבקש "להבין" את החוויה שמעכבת אותנו כרגע. אך בהיותנו יצורים מורכבים כל-כך, קשה לנו להבין היכן להתחיל. 

רפואת היסודות מפרקת אותנו, בנו האדם, ל-12 חלקים – 12 אלמנטים. בזכות היכולת להתמקד בחלק הספציפי בתוכנו הזקוק לתשומת לב, נוכל לחוות ריפוי ממוקד ועמוק. 

לכל אלמנט יש FEEL, אנרגיה העוברת דרך רגש ותחושה. בזכות חידוש ההיכרות עם תבנית האלמנט, נוכל להתיידד עם חוויות פנימיות מסתוריות ולחדש את היחסים עם חלקים נסתרים בתוכנו.

מטרת התרגול אינה רק "להבין" את האלמנט, אלא ללמוד כיצד לחוות אותו באופן מודע. בזכות עצם המיקוד המודע בחלק בתוכנו הזקוק לתשומת לב חומלת – תהליך האיזון מתרחש מעצמו. 

תהליך טיפולי בשיטת רפואת היסודות

במהלך הטיפולים הראשונים, אתוודע אליכם ואל סיפורכם האישי. לאחר שיחותינו, נתרגל יחד את הכלים הטיפוליים הרלוונטיים עבורכם. למשל – התאמת תזונה מותאמת אישית, טיפולי הילינג שאמני, הנחיית מסעות שאמניים או הנחיית דיאלוג דמויות.

ככל שתעמיק היכרותי אתכם ועם מסעכם האישי, כך אמקד את האלמנט או האלמנטים הזקוקים להתייחסות מיוחדת במערכת שלכם. לאחר זיהוי האלמנט הרלוונטי עבורכם, תהפכו לשותפים מלאים בתהליך איזונו.

מסענו המשותף ישלב בין טיפול שיחתי, לימוד אודות האלמנטים (שיאפשר לכם לקחת חלק פעיל בתהליך הריפוי שלכם) ותהליכי ריפוי אנרגטי על מיטת הטיפולים. במהלכו, ניתמך ברמזים השזורים במפת הצבעים האינדיאנית האישית שלכם. 

בנוסף, אתאים עבורכם תרגולים אישיים אותם תוכלו לתרגל בביתכם. אופי התרגולים יותאם לאדם שהנכם, כך שיהיה לכם פשוט, נעים ומעניין להתמיד בהם. 

למידת שיטת רפואת היסודות

אם תרצו להעמיק בלמידת השיטה, תוכלו להגיע לשיעורים פרטיים שיותאמו לקצב הלמידה שלכם. במהלך הלמידה, נתוודע לארכיטיפים הקדומים באופן מעמיק וקרוב לחיים. לא נסתפק בלמידה יבשה, אלא נחתור לזיהוי ביטויו של כל אחד מ-12 האלמנטים באדם הייחודי שהנכם.

הכלים השזורים בשיטה

במהלך מסע הלמידה, נלמד בהדרגה כיצד…
לחוות היכרות מעמיקה עם המערכת האנרגטית,
לתרגל מדיטציה, 
להעביר טיפולי הילינג אנרגטי
לטפל בעזרת קריסטלים
ולקרוא במפת הצבעים האינדיאנית. 

רוצים לצאת לדרך?

אם התעוררה בכם סקרנות – אשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. במהלכה, אשמע אודותיכם, אספר לכם על התהליך ואעזור לכם להבין האם הוא מתאים עבורכם.

לשם כך, שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם.

יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי והצמיחה שלכם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר