רפואת היסודות

רפואת היסודות היא פרקטיקת טיפול שהרכבתי לאורך חיי וניסיוני המקצועי. היא מאחדת בין ידע מסורתי (ממקורות סיניים, אינדיאנים והודים), תכנים שקיבלתי בתקשור ושיטות שונות בהן התמחיתי.

בבסיסה, רפואת היסודות נשענת על הנחת היסוד המסורתית על פיה כל אדם הוא מיקרוקוסמוס – יקום קטן העומד בפני עצמו.
לשם הבנת השלם, עלינו להתייחס לסך חלקיו – חמשת האלמנטים המרכיבים אותו.

באופן טבעי, כל אחד מחמשת האלמנטים מתבטא במערכת הגוף – נפש – רוח האנושית. בזכות איזונם, התוודעות לביטוייהם וחידוש התקשורת הבריאה ביניהם, נוכל לקדם חוויה של אחדות פנימית המשולה לבריאות פיזית ונפשית.

טיפולי רפואת היסודות משולבים בטיפולי ההילינג השאמני וכוללים 4 כלים טיפוליים.  

הילינג אלמנטלי - טקס שאמני אישי

"הילינג אלמנטלי" היא פרקטיקת הילינג אנרגטי וריפוי בתקשור המבוססת על קבלת ריפוי מתודעת האדמה. הטיפול נערך בשכיבה על מיטת טיפולים ומוקדש לטיהורה ואיזונה המחודש של המערכת האנרגטית שלכם.

נתיב ההרמוניה – קריאה במפת הצבעים האינדיאנית

"נתיב ההרמוניה" הוא כלי אבחוני מסורתי שמקורו בשבט הסנקה. את המפה פותחים רק פעם אחת בחיים, באמצעות תרגיל אינטואיטיבי של חיבור צבעים ומספרים. הפתיחה האינטואיטיבית, העוקפת את המוח החושב, חושפת ידע הנוגע לביטויה של הנשמה. מטרת האבחון היא להעיר את מודעותכם לכישרונותיכם המולדים, חוויה המעמיקה את האיזון הפנימי. העבודה עם המפה משלבת בין קריאת המסרים העולים ממנה לבין תרגול ריפוי בצבעים.

רפואת קריסטלים – מורים שקטים ונבונים

הקריסטלים, תופעות-טבע קסומות הניחנו בתדר חזק ויציב, מהווים כמורים שקטים ונבונים. על ידי הצבתם בסמוך לגופינו, בכוחם להדהד אנרגיית ריפוי אל עומק המערכת שלנו. במסענו המשותף, ניתמך בקריסטלים בשתי דרכים – הראשונה היא הנחת גריד קריסטלים אישי על גופכם במהלך תהליך ההילינג והשנייה היא עבודה עם קריסטל אישי בביתכם.

דיאלוג ארכיטיפי – מפגש עם הקולות הפנימיים

דיאלוג ארכיטיפי הוא למעשה תרגול "דיאלוג דמויות" מתוך מודעות למאפייני חמשת האלמנטים. ברכות ובהדרגה, נבחן בסקרנות ובחמלה את ההיבטים השונים של מרחבכם הפנימי. בזכות אפיון האלמנט הדומיננטי של הקולות השונים, נקדם חוויה בה תוכלו ליהנות ממתנות העץ, האש, האדמה, המתכת והמים שבתוככם מבלי לתעדף או לדחות אף אחד מהם. 

למידת השיטה - קבלת כלי לחיים

לחצו כאן למידע בנושא אבני בסיס של השיטה והאפשרות ללמידתה במסגרת שיעורים פרטיים. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי שלכם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר