ללמוד תרגול שאמני

בשיטת רפואת היסודות

ככל שמתרגל שאמניזם מוסיף לגעת בתרגול, כך הולך ונחשף הנתיב שלו – פרקטיקת התרגול האישית שלמד ממסע חייו וממוריו שברוח.

את נתיב הלמידה שלי, אני מכנה "רפואת היסודות". השם ניתן לה מכיוון שהיא עוסקת בתהליכי ריפוי אנרגטי וצמיחה אישית הנשענים על שותפות עם האלמנטים – יסודות הבריאה. 

במהלך מחקרי את הנחייתם של מוריי הרוחניים, זיקקתי מבנה המצליב בין 5 מערכות עתיקות – מפת הצבעים האינדיאנית, מסורת 13 האימהות הקדומות, מערכת הצ'אקרות, מערכת 5 האלמנטים הסיניים ומבנה עץ החיים. אני מכנה המבנה שהתקבל בשם "מעגל החיים", היות והוא ממחיש את התהליכים המחזוריים המתרחשים בתוכנו ובעולם הטבע האופף אותנו. בזכותו, נוכל לגעת באמיתות עתיקות וחוצות-תרבויות בצורה בהירה, חווייתית וקרובה לחיים.

תהליך הלמידה אינו מנחה רק להעברת מיומנויות, אלא לתהליך עומק מיוחד שכל תלמיד עובר עם עצמו. בזכות הענווה המתגלה דרך המעבר דרך התכנים האישיים שלנו, נוכל להיות תומכים מהימנים עבור המטופלים שלנו.

במהלך התהליך, הפרקטיקה תחשוף בפנינו אבני-דרך המובילות למרכז היציב שלנו – נקודת האיזון האישית שלנו. מרכז זה מייצג את "נתיב ההרמוניה" האישי של כל אדם, נקודת האיזון הייחודית של כל אחד מאתנו בין שמיים ואדמה. 

התהליך הלימודי

פרקטיקת רפואת היסודות כוללת 7 חלקים
יחד, שבעת החלקים יוצרים תהליך לימודי שלם. 

שלב ראשון:
הבסיס לעבודה אנרגטית – בחזרה לתודעת האחדות

בשלב זה,
נחקור את רעיון האחדות דרך סיפורים מסורתיים,
נקבל 3 חניכות אנרגטיות דרכן נתחבר להוויית האחדות באופן חווייתי,
נערוך היכרות ראשונית עם המערכת האנרגטית שלנו,
נגלה כיצד לתרגל עבודה מעמיקה ואפקטיבית עם קריסטלים
ונלמד כיצד להעביר לעצמינו הילינג אנרגטי. 

שלב שני:
מדיטציית שלושת המרכזים – האיזון האישי שלנו בין נוכחות והרפיה

באופן טבעי, אנו יוצרים את הדברים בהם תודעתנו מתמקדת. לכן, תרגול מדיטציה מהווה את הבסיס ליצירת תשתית חיים משמחת. בשלב השני, נלמד תרגול מדיטטיבי הנשען על היכרות מעמיקה עם 3 מצבי ההוויה – גוף, תודעה ונשמה. לשם כך, נחקור את תאוריית היין והיאנג. 

שלב שלישי:
בריאת מציאות מודעת ואומנות התפילה

כולם מדברים על זימונים ועל בריאת מציאות, אך כיצד תרגול כזה נראה בפועל? בשלב השלישי, נלמד להשפיע על מציאות חיינו באמצעות מיקודינו הפנימי (על ידי מילה, חזון ורגש) ונגלה את כוחה המרפא של התפילה האישית – החופשייה מכל דת או מערכת אמונה מגבילה.  

שלב רביעי:
חמשת האלמנטים שבתוכנו – לגלות את העצמי השלם

לפני 2,000 שנים, הסינים הנבונים יצרו מערכת פשוטה המייצגת את תהליך החיים השלם. בשלב החמישי, נלמד לזהות את תנועת חמשת האלמנטים בתוכנו ולחתור לאיזונם באופן מודע. לשם כך, נתנסה בזיהוי התחושה (ה"FEEL") של כל אלמנט במערכת הגוף-נפש-רוח שלנו. הפרקטיקה מאפשרת התבוננות פנימית מעמיקה והזדמנות להעמיק את הקשר האוהב עם העצמי. 

שלב חמישי:
מסעות שאמניים והחזרת נשמה

בשלב זה, נלמד לצאת למסעות שאמניים – מסעות הנערכים על ידי הדמיון, אשר מוקדשים לקבלת הכוונה ממארג החיים (או, אם תרצו, מממלכת הרוחות). לאורך המסע, אעביר לכם את הכלים הדרושים על מנת לתקשר עם מדריכי הנשמה שלכם ולהחזיר לעצמיכם חלקי נשמה.

שלב שישי:
מפת הצבעים האינדיאנית ו-12 האלמנטים של הבריאה

מפת הצבעים האינדיאנית (או בשמה המסורתי, "נתיב ההרמוניה") היא מערכת אבחון מסורתית המצביעה על האיזון הנשמתי שלנו. דרך הרמזים השזורים בה, נוכל להתקרב אל נתיב האיזון האישי שלנו – הדרך הייחודית שלנו לחיים של הרמוניה ושוויון נפש. על מנת לקרוא את המפה, נלמד אודות אפיוניהם של 12 צבעים המייצגים 12 אלמנטים של הקיום. בזכות הקבלה שערכתי בין מפת הצבעים האינדיאנית לבין חמשת האלמנטים, הלימוד קל ופשוט יותר לאחר למידת השלב הרביעי.

במהלך שלב זה, נצא למסעות שאמניים המיועדים לקבלת הדרכה מתודעת האדמה. לשם כך, ניתמך בידע הטמון במסורת 13 האימהות הקדומות של השבט. 

שלב שביעי:
הילינג אלמנטלי מתקדם

בשלב זה, נלמד לעגן ולהעביר תהליכי ריפוי אנרגטי עוצמתיים הנשענים על שיתוף פעולה עם תודעת האלמנטים הקולקטיביים. את האלמנטים הקולקטיביים ניתן לתאר כמלאכים השומרים על הסדר וההרמוניה היקומיים. מלאכים אלו אינם נוכחים ברקיע, אלא בכל דבר – וגם בתוכנו. בזכות היכרותנו עם ביטויי חמשת האלמנטים שבתוכנו, נפתח בפנינו שער עוצמתי לתקשורת אוהבת עימם. 

איך נראה תהליך כזה?

התהליך הלימודי מתבצע במתכונת של שיעורים פרטיים המשלבים בין למידת כלים פרקטיים וקבלת ידע כתוב לבין תרגול חווייתי.

לפני הכול, אשמח שנקבע שיחת היכרות טלפונית. במהלכה, אשמע אודות עניינך בלימוד ואשתף אותך בפרטים לגביו. כך, נבחן יחד האם התהליך מתאים לך.

פרטים יבשים

כל שיעור הילינג שאמני אורך שעתיים שלמות ועלותו 350 ש"ח. מתחילים בשלב הראשון, ומשם ממשיכים בקצב ובעומק הנכון עבורכם. לרוב, אמליץ לכם להגיע במסגרת של אחת לשבועיים. השיעורים נערכים בקליניקה הביתית שלי, ברחוב חיים חפר 3, חולון. 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע ההתפתחות שלכם.

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר