בניית גריד קריסטלים

גריד קריסטלים הנו מבנה אנרגטי אשר משלב את איכויותיהם של מספר קריסטלים. בכוחו של הגריד להשפיע על האנרגיה בחלל הבית ולתמוך בדרים בו. את הגריד ניתן להקדיש למטרה ספציפית – יצירת חוויה של רוגע ושלווה במרחב, ריפוי פיזי, איזון רגשי ותמיכה בלמידת שיעורי הנשמה המאפיינים תקופה מסוימת בחייכם. לעיתים קרובות מוצב גריד קריסטלים באירועים המוקדשים לריפוי ולהתפתחות אישית, במצבים אלו הגריד מיועד לתמיכה באנרגיה של הקבוצה ובתהליך המרפא שעוברים היחידים בתוכה. 

כיצד בונים גריד קריסטלים?

לרוב, מציבים במרכז הגריד אבן גדולה אשר מהווה את לבו. קריסטל מרכזי זה מהווה את ה"נושא" של הגריד, האנרגיה המרכזית שברצוננו לחוות. הקריסטל המרכזי יוקף באבנים קטנות יותר אשר יוסיפו לגריד את מגען. על מנת להעצים את האנרגיה של הגריד ואת השפעתה על החלל, נניח בקצוות הגריד גנרטורים של קוורץ שקוף אשר חודם מופנה כלפי חוץ, אל המרחב. קריסטל הקוורץ ניחן ביכולת לטהר ולהעצים כל אנרגיה אשר באה איתו במגע. לרוב, מבנה הגריד הנו סימטרי.
במהלך בניית גריד הקריסטלים, בטחו בעצמיכם, באינטואיציה שלכם ובחוש האסטטי האישי שלכם. הימנעו מלנסות לגרום לגריד להידמות לגרידים אחרים שראיתם והניחו לאנרגיה ולכוונה הפנימית שלכם להכתיב את צורתו. 

היכן נציב את גריד הקריסטלים?

ניתן להניח גריד קריסטלים בכל מקום שתבחרו – שולחנות, שידות, מדפים וכדומה. אני ממליצה לכם ליצור אלטר – לפנות אזור בביתכם אשר מוקדש לחפצי העוצמה שלכם, אזור אשר מוקדש לעבודה אנרגטית מיטיבה.  לפני בניית הגריד, ניתן להניח תחתיו בד בעל הדפס יפה, מנטה פרואנית או דף עליו צוירה צורה מהגאומטריה המקודשת או סמל אחר שאתם מחוברים אליו. ישנם אנשים אשר מתקדשים להירדם בסביבת גריד הקריסטלים, על כן אמליץ שלא להציבו בחדר השינה. 

הבעת כוונה

הבעת כוונה היא בין הקסמים המופלאים ביותר שאנו מקיימים בכל יום ללא יודעין. הכוונה שלנו היא אבן בסיס לבריאת מציאות, האנרגיה שאנו מקדישים על מנת להניע את החזון הפנימי שלנו לפעולה.
לפני בניית הגריד אמליץ להביע בלבכם כוונה לגבי השפעת הגריד על חייכם. ניתן להביע כוונה בהקשר לכל אספקט בחייכם – נחת רוח, בריאות, זוגיות, קבלת תמיכה עבור עשייה מסוימת וכדומה. על מנת למקד את הכוונה, כתבו אותה על פתק ולהניחו תחת האבן המרכזית. 

בניה מושכלת מול בניה אינטואיטיבית

אני ממליצה מאוד לבנות את הקריסטל באופן אינטואיטיבי. בלבכם שוכן כל הידע הדרוש על מנת לבנות את הגריד הנכון עבורכם.
לאחר הבעת הכוונה, גשו אל האוסף שלכם ובחרו מספר קריסטלים באופן אינטואיטיבי. סמכו על תת המודע שלכם שיידע לכוון אתכם אל הקריסטלים הרלוונטיים. לאחר הבחירה, בנו את הגריד באופן שאתם רואים לנכון. כשתסיימו, תוכלו לקרוא על הקריסטלים ולגלות את איכויותיהן של האנרגיות השונות שבחרתם ואת הקשר שלהן לכוונתכם. 

לא על הקריסטלים בלבד

ניתן להוסיף לגריד אלמנטים נוספים מממלכת הטבע – צדפים, בלוטים, ענפים, צמחי מרפא, קטורות וכדומה. 

סנכרון הגבישים השונים בגריד

כעת, עלינו להפעיל את הגריד. לשם כך, יש לערוך חיבור אנרגטי בין חלקיו השונים. בחרו חפץ מאורך דוגמת מוט קריסטל, גנרטור, ענף של עץ או אפילו אצבע. העבירו את החפץ על פני הגריד בשני אופנים:
מן הפנים אל החוץ – מתחילים מהאבן המרכזית וממנה מעבירים את המטה בתנועה חיצונית על פני כל ה'זרועות' בגריד.
בתנועה מעגלית – לאחר מכן שבים אל האבן המרכזית ומקיפים בעזרת המטה את כל מעגלי הקריסטלים שמסביבה מהפנימי ביותר ועד לחיצוני.

קישורים נוספים בנושא –

סרטון בנושא שימוש בקריסטלים
מאמר בנושא טיהור קריסטלים
מאמר בנושא שימוש בקריסטלים

באהבה,
איילה אריאל
מטפלת בהילינג שמאני בחולון

 

באהבה גדולה,

רוצה לשתף את המאמר עם חברים? (:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אפשר לברך אותך?

"אהו מיטקויא אויאסין" (Aho Mitakuye Oyasin) היא ברכה בשפת שבט הלאקוטה האינדיאני. משמעותן הפשוטה של המילים היא "תודה לכל קרוביי". הברכה מבטאת את השקפת עולמם של בני השבט, על פיה כל הקיים ביקום (בני האדם, בעלי החיים, הצמחים, האבנים, אדמת כדור הארץ, כוכבי הלכת ועולם הרוחות) מאוחד בקשרים טהורים של אהבה משפחתית. הייצוג האלוהי של שבט הלאקוטה מכונה "ואקן טנקה" (הרוח הגדולה) ומתואר כאיחוד השלם בין כל חלקי הבריאה. יחד, כולנו יוצרים את האחדות הגדולה. 

מתעניינים לגבי הגעה למפגש טיפולי או לשיעור פרטי לתרגול שאמני?

השאירו את פרטיכם בתיבת ההודעות ואשמח לקבוע אתכם שיחת היכרות חינמית. אפשר גם פשוט לשלוח לי ווטסאפ (:

צרו קשר