לחשי בריאה – בריאת מציאות

בראשית דרכי כמתרגלת שאמניזם, חוויתי ציניות מסוימת מול הרעיון אודות כוחה של כוונה. ככל שתרגולי העמיק, כך הוספתי להכיר ביכולתה של כוונתי לשנות את מציאות חיי. בריאת מציאות נשענת על ההכרה בכך שכל דבר שנתמקד בו ילך ויתעצם בחיינו. כשאנו מתמקדים בדבר-מה על ידי מחשבה, דימוי או מילה, אנו למעשה מזינים אותו באנרגיה שלנו. במאמר שלפניכם, אדריך אתכם צעד אחר צעד לחוויה מעמיקה יותר של שותפות עם המציאות, עבודת בריאה על ידי מילה. אני מרבה לכנות את התרגול הזה בשם "תפילות ולחשי בריאה" והוא מהווה חלק אינטגרלי מפרקטיקת הטיפול שלי, "הילינג אלמנטלי".

תפילה – שיח עם האלוהי

מרבית מערכות האמונה כוללות את רכיב התפילה. במהותה, תפילה מייצגת את יכולתנו ליצור תקשורת ישירה עם המקור. דרך השיח הישיר עם האלוהי, אנו מבססים את היחסים עמו – וכך גם עם עצמינו ועם מארג החיים. את הקשר המיוחד שלנו עם אנרגיית המקור מרבים להמחיש להשתקפות במראה – כל תדר שנפגין ישתקף אלינו מיד. ככל שנפגין הוויה של אדיבות, הערכה ושוויוניות מול האלוהי, כך הקשר ביננו יהיה עתיר באדיבות, הערכה ושוויוניות.

לשם ביסוס הקשר עם האלוהי, אמליץ לפנות זמן ל"בילוי" עמו. לכל אחד ישנן דרכים משלו לדבר אל האלוהי – דרך מדיטציה, יצירה, תנועה או הלך-רוח ייחודי. אתם לבטח עושים זאת ממילא, אך כעת תוכלו להעמיק את מודעותכם לתהליך. צעד אחר צעד, החיים יספקו לכם סיבות להאמין בעוצמתה של כוונה ממוקדת. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחלל הגדול שבתוככם ומסביב לכם. בזכות עצם הבעת כוונתכם – כבר יצרתם אתו תקשורת. מדובר באותו אלוהי שנוכח בכולנו, אותה אנרגיית מקור המפיחה חיים בכל. האנרגיה הזו היא אימנו ואבינו, והיא אינה מתנכרת אלינו. להיפך, הוויה זו תמיד נוכחת לצדנו, מצפה בסבלנות אינקץ לרגע בו נהיה נכונים להכיר בה. יש לנו זכות מולדת להביע בפניה את רצונותינו, וכך, לרתום את כוח היצירה שלה לבריאה של מציאות-חיים חדשה.

על מנת לשלוח ליקום תפילות מועילות ומקדמות, עלינו להיות מודעים לעצמינו ולהבין מהו רצוננו העמוק, הממשי. לשם כך, חיוני להקדיש זמן להתבוננות פנימית.

הכרה באנרגיית המקור – כולנו אחד

אנשים רבים "מהססים" לפנות אל האלוהי. בדמיונם, הם רואים אותו כמעין אדם עסוק עם לו"ז צפוף, כך שלבטח אין לו זמן אליהם. האלוהי איננו אדם, ותהליך ההכרה במורכבותו היא רב-רבדית ואינסופית. מדובר בהוויה תבונית שתמיד נוכחת בכל, שכל העולם כולו נוצר ונע בזכות תנועת אהבתה. היא שם, מצפה לכם ממש עכשיו. אנא, אל תחששו להטריד אותה. תפילה איננה "דרישה" גסת-רוח ואינה "התחנחנות" מתנצלת. כשאנו מתפללים, עלינו לזכור להתבונן באלוהי בגובה העיניים ולא כ"אדוניו הנעלים" או "משרתיו הנרצעים". סוג מיוחד זה של ענווה מעמיק את יחסינו עמו. לאחר ביסוס הקשר עם האלוהי, ניתן לפנות לייצוגים נוספים של עולם הטבע מתוך הכרה באחדות הגדולה זו, המדגישה את קשרינו המשפחתיים עם כל הקיים.

לחשי בריאה – לברוא את המזל שלנו

על פי הפילוסופיה הסינית, ישנם 3 סוגים של מזל. "מזל השמיים" מייצג את הפוטנציאל הנשמתי שלנו, האיכות הנשמתית שהבאנו עימנו לחיים אלו. "מזל האדמה" מייצג את האופן בו הפוטנציאל שלנו מסוגל להתממש במקום מסוים. למשל – מדינה, עיר, בית מגורים, מקום עבודה או כיתה מסוימת. לפעמים, מעברים עשויים להביא ברכות גדולות אל חיינו. על כך ניתן לומר – "משנה מקום, משנה מזל". סוג המזל השלישי נקרא "מזל אדם" והוא מתאר את המזל שהאדם יוצר עבור עצמו על ידי מודעות ומיקוד של רצונו וכוונתו. דרך מזל האדם, אנו לוקחים חלק פעיל ביצירת חיינו.

כולנו עשויים מאותם רכיבי-יסוד אלוהיים. בכולנו חי אורו של הבורא, בהתאם לקנה המידה הייחודי שלנו כבני אדם. כאנשי תודעה, כולנו מהווים כבוראים בשלבי התהוות. בחסות עבודת בריאה מודעת, נוכל לדייק את נסיבות חיינו עם רצוננו האותנטי.

לחשי בריאה – אברא כדברא, אברא כדבריי

בתנ"ך נכתב כי הבריאה כולה נוצרה על ידי מילה. ישות מסתורית פתחה במילים "ויהי אור", והיקום כולו נברא מן האין אל היש. גם אנחנו בוראים על ידי מילה מראשית חיינו, גם אם איננו מכירים בכך. כאשר אנו מתמקדים בכוונה שלנו ומהדהדים אותה החוצה אל העולם על ידי מילים, בכוחנו לעורר תנועה חדשה במציאות.

לפני שניגע באומנות הרכבת הלחשים, חשוב לפתוח בשלושה עוגנים של עבודת-בריאה מיטיבה.

1) חמלה עצמית ושיח פנימי אוהד

שיח פנימי חיובי נשען על חמלה עצמית, נכונות לקבל את עצמינו בדיוק כפי שאנחנו. מתוך ארשת זו, קל לנו הרבה יותר לקבל את מקומנו כחלק אינטגרלי מהבורא. תרגול יומיומי של חמלה עצמית מחבר אותנו לרטט השמיימי של אהבה טהורה, ממנו מורכבים כל הדברים כולם.

מעצם היותכם, אתם ראויים לטוב ביותר שלחיים יש להציע לכם – ממש כמו כל אדם אחר. לכל אדם באשר הוא ישנו תפקיד מיוחד בעולם, רטט ייחודי הדרוש במארג המציאות. האדם היחיד שמסוגל לשפוט את ערככם וזכאותכם לטוב הנו אתם עצמיכם. כשאדם מאמין שאינו ראוי לטוב, אמונה זו חוסמת את זרימת השפע אל חייו. כשאדם נכון להכיר בערכו ובזכאותו לחולל שינוי ולהשפיע לטובה על מציאות חייו, הוא מכין קרקע פורייה לעבודת הבריאה שלו.

על כן, לפני הכול, הקפידו להקדיש תשומת לב רבה יותר לשיח הפנימי שלכם. עשו ככל יכולתכם על מנת לנהוג בעצמיכם ברכות, בקבלה ובסבלנות – גם במצבים בהם אינכם עונים על ציפיותיכם מעצמיכם, גם במצבים בהם עשיתם טעות. שיח פנימי מבוסס ביקורתיות, כעס ולחץ מעולם לא היטיב עם איש. חישבו על הילד הפנימי שלכם, המהות הרכה והתמימה החיה בקרבכם, המאזין בשקט לשיח הפנימי שלכם. היו נכונים להביע כלפיו אהבה ללא תנאים.

2) לקיחת אחריות וחוק הרצון החופשי

מסע חייכם הנו ממוקד בכם – בחייכם האישיים, בריאותכם והתפתחותכם האישית. בהתאם לחוק הרצון החופשי, כל אדם זכאי להוביל את חייו בהתאם לראות עיניו. על כן, לעולם לא נרכיב לחשי-בריאה העוסקים באנשים אחרים ללא רשותם המפורשת. מצב זה מכונה "מניפולציה אנרגטית" ובכוחו להזיק מאוד הן לכם והן לאדם בו עוסק הלחש. גם אם אדם אחר מעורר בכם אתגר, מקדו את הלחש בצמיחתכם מתוך אותו אתגר. גם אם אדם אחר מעורר בכם דאגה, הסתפקו בשליחת אהבה אל דרכו והימנעו מכל ניסיון לשלוט בחייו. זכרו כי בכוחכם להוות השפעה חיובית פשוט על ידי עצם העובדה שתחיו חיים בריאים ומאושרים.

3) מיקוד בתוצאה הרצויה

באמצעות לחשי הבריאה, בכוחנו להדהד ולמגנט את האיכויות הרצויות בחיינו. בהתאם לכך, ישנה חשיבות רבה למיקוד הלחש במציאות הרצויה ולא בחוויה המאתגרת.

לעיתים קרובות, נבקש לברוא חוויה רגשית חדשה. בהקשר זה, אציע דוגמה העוסקת באיזונה של חוויית פחד דומיננטית. לחש דוגמת "אני מבקש להשתחרר מאחיזת הפחד" יהיה ממוקד מאוד בפחד. על מנת לקדם איזון רגשי, עלינו להבין מהי החוויה הרגשית אחריה אנו תרים. בצדו ההופכי של הפחד, שוכנת חוויה של אמון בחיים. על כן, לחש דוגמת "תודה על שאתם פותחים בתוכי של אמון" יהיה יעיל הרבה יותר.

אם הפחד (או רגש מאתגר אחר) דומיננטיים מאוד בחוויה שלכם, ייתכן שדווקא תרצו להתייחס אליו ולבטא אותו. במצב זה, נתייחס לשני הקולות:
"למרות שאני מפחד שלעולם לא אוכל להשתחרר מהפחד,
בכל רגע ורגע הולכת ונפתחת בחיי חוויה חדשה של אמון בעצמי ובחיים".

בתרגול לחשי בריאה לריפוי מצב או מחלה כרוניים, רבים נוטים למקד את הכוונה במצב הטורדני או המחלה. למשל, דרך תבניות נוסח – "רוח גדולה, תודה על שאת מרפאה אותי מהמחלה". לחילופין, אציע למקד את התודעה במצב האידאלי אותו ברצוננו לברוא. למשל, במצב של בעיית עור כרונית – נברא מציאות של עור בריא, מאוזן ורענן.

דוגמה ללחש לריפוי מצב כרוני, במהלכו אוסיף להשתמש בדוגמת העור.
"רוח גדולה, אני איילה אריאל רותמת את כוחך לשם תהליך של ריפוי. בכל רגע ורגע, עורי נעשה מאוזן, בריא ורוטט-חיים יותר ויותר".

4) עיגון האמון בשינוי חיובי

יכולתנו לברוא כרוחה באמוננו כי תהליך הבריאה והתגשמות המצב הרצוי הם בטוחים ואפשריים עבורנו. במצבים רבים, אנשים התרים אחר ריפוי חווים אכזבה תדירה וממושכת – מצב המעורר בהם ייאוש. לפני שתתחילו לשקוד על בריאת המציאות הרצויה, אמליץ להקדיש תקופה מסוימת לשם בניית אמונכם בשינוי המיטיב.

דוגמה ללחש להשרשת האמון בשינוי מיטיב:
"רוח גדולה, תודה על שהנך מעגנת בכל רמות הווייתי את האמונה ביכולתי לחוות ריפוי שורשי".

לחשי בריאה – מבוא להרכבת לחשים

מטה, אשתף 12 הנחיות לבניית לחשי-בריאה יעילים. אין חובה להשתמש בכל הכלים בכל לחש ולחש, אך אני ממליצה לקחת אותם בחשבון.

1. מה אנחנו רוצים לברוא?

לפני שנתחיל בעבודת הבריאה, נעצור ונבחן – איזה שינוי חיובי היינו רוצים לראות במארג חיינו? כיצד היינו רוצים שהשינוי הזה ייראה? כיצד היינו רוצים שהוא ירגיש? האם אנחנו אכן מוכנים לקבל אל חיינו תנועת שינוי מעין זו ולהרפות מהמצב הקיים? הוסיפו להתבונן בסקרנות ברצונכם. במהלך ההתבוננות, רצונכם המזוקק ילך וייעשה מובחן יותר.

2. הכרה באחדות הגדולה

באמרי "אחדות", כוונתי לתפיסה על פיה כל הקיים מהווה כרקמה חיה אחת. בני האדם, החיות, הצמחים, האבנים, כדור הארץ, עולם הרוחות ושאר תופעות הטבע מאוחדות לכדי בריאה שלמה אחת. יחד, כולנו מרכיבים את האלוהי. פתיחת הלחש במשפט נוסח "מתוך הכרה בטבע האחדות" מאפשר הנכחה של אמת עמוקה זו ומקדם שיתופי-פעולה אוהבים ומשפחתיים עם חבריכם מממלכת הרוח. בחוויה שלי, המשפט מייצג טוהר-כוונות ועוטף את התרגול כולו באנרגיה של טוהר וקדושה. כולנו מחוברים, ולכן כל ריפוי שנגדיל בחיינו יתעצם ברשת הגדולה. כשאנו מרפאים את עצמינו, אנו תומכים בריפויים של כל הנוגעים בדבר.

דוגמה:
"מתוך הכרה בטבע האחדות,
אני איילה אריאל רותמת את אנרגיית הבריאה והדרכותיי הרוחניות
ובוראת מציאות של אמון מלא ביכולתי להשפיע לטובה על חיי.
תודה, כך מעוגן בכל רבדי ההוויה".

3. רתימת מדריכי הנשמה שלכם לתהליך

במשפט השני של הלחש, אני ממליצה לציין את האנרגיות בהן תבקשו להיתמך. ציון שמם או כינויים מנכיח את חיבורי האהבה ביניכם ומציג את הסכמתכם להיעזר בתמיכתם. המלאכים והמדריכים שלנו תמיד נמצאים לצידנו ושואפים לתמוך בהתפתחותנו, אך חוק הרצון החופשי מונע את התערבותם. כאשר אנו מבקשים מהם עזרה ישירה מתוך מודעות, בכוחם להשפיע על חיינו באופן ישיר ומעמיק יותר. מטה, אציג את סוגי האנרגיות התומכות אותן תוכלו לרתום.

אנרגיית המקור

האלוהי אינו נפרד מכם, אלא מצוי בתוככם כבר ברגע זה. על ידי ההכרה בכך, תוכלו לרתום את כוחו של הכוח היוצר שבתוככם לתהליך. אנשים שונים מכנים את אנרגיית המקור בשמות שונים. למשל: מקור האנרגיה כולה, הרוח הגדולה / ואקן טנקה, הדאו, קרישנה, המציאות, היקום, האהבה הנוכחת בכל. בחרו בשם הקרוב ביותר לליבכם.

הנשמה הגבוהה / האני העליון

מהווה את המהות הרוחנית והרחבה שלכם עצמיכם.

מלאכי השרת

מלאכים רבי עוצמה המהווים את פניו השונות של האלוהי, השמחים לעודד תהליכי ריפוי וצמיחה.

המלאכים השומרים

המלאכים השומרים הן ישויות טהורות המומחיות בריפוי ובעיגון תהליכי התעוררות. לכל אדם ישנה קבוצת מלאכים מלווים התומכים בו לאורך כל ימי חייו. מומלץ להיתמך במלאכים לשם חיזוק, נחמה, ביסוס חוויית המוגנות, העמקת תחושת השייכות והחיבור לחיים וקבלת ריפוי אנרגטי.

מדריכי הנשמה

ישנם סוגים רבים של מדריכים רוחניים, המלווים את נשמתנו לאורך התגלמותה הארצית ומנחים אותנו בעדינות אל עבר הגשמתנו. מומלץ להיתמך במדריכים לשם קבלת בהירות והכוונה.

דוגמה:
מתוך הוויית האחדות,
אני איילה אריאל רותמת את אנרגיית הבריאה, המלאכים ומדריכיי הרוחניים
ומבקשת מהם לטהר, לאזן ולחזק את צ'אקרת הלב שלי.
תודה, כך מעוגן בכל רמות ההוויה."

4. אמירת שמכם המלא

ציון שמכם המלא במהלך הלחש מנכיח את עוצמתכם הפנימית, את אנרגיית האור שלכם.

5. מיקוד הכוונה שלכם

לחשים יעילים יהיו קצרים וממוקדים ככל האפשר. ככל שהלחש ממוקד יותר, כך הכוונה העומדת מאחוריו מובהקת וצלולה יותר. אם אתם מסתבכים בבניית הלחש או מרגישים שהוא התארך יתר על המידה, חיזרו לשלב הראשון והתבוננו בסקרנות בטבעו של הרצון שלכם. מה בדיוק אתם מבקשים לברוא?

6. הרפיה לתוך תהליך הדרגתי – "בכל רגע ורגע"

שילוב המשפט "בכל רגע ורגע" מאפשר הרפיה לתוך תהליך הדרגתי של שינוי. המשפט מתאים מאוד במצבים בהם המציאות שברצוננו לברוא "רחוקה" יחסית מהישג ידינו. למשל, במצבים של מחלה כרונית או אתגרי חיים המלווים אותנו לאורך זמן. המשפט מומלץ מאוד גם במצבים בהם ישנה התנגדות פנימית מסוימת לשינוי. ברוחו, נוכל להעמיק את עבודת הבריאה בקצב שלנו ובהתאם ליכולתנו להכילה.

דוגמה:
"ואקן טנקה, מלאכים מרפאים ומדריכיי הנשמה שלי,
אני איילה אריאל בוראת מציאות של הכרה בעוצמתי הפנימית כבר עכשיו.
בכל רגע ורגע, הידיעה השלמה אודות עוצמת נשמתי מושרשת בכל רבדי הווייתי.
תודה."

7. מיקוד ברגע ההווה – כבר עכשיו

כל הלחשים יתייחסו לרגע ההווה. השינוי המיטיב נערך כעת, ברגע הזה. לפעמים, נרצה לעגן זאת על ידי שילוב מילים נוסח "ברגע ההווה", "כבר עכשיו" או "ברגע זה" בלחש שלנו.

8. תהליך רב רבדי – "בכל רבדי ההוויה"

תהליך בריאה מעמיק יהיה רב-רבדי ויהדהד אל כל רמות הווייתנו. בריפוי הקוונטי, מרבים להתייחס לארבעת הגופים – הגוף הפיזי, הגוף הרגשי, הגוף המנטלי והגוף האסטרלי. בתטא הילינג, מרבים לדקלם את המשפט "בכל תא ותא בגוף ובכל ארבע רמות האמונה". בתרגול האישי שלי, אני מסכמת את כוונתי לתהליך רב-רבדי על ידי המשפט "בכל רבדי ההוויה".

9. הקסם המופתי של המילה "תודה"

אני ממליצה לכם בכל לב לשלב את המילה "תודה" בכל לחש שתתרגלו. המילה "תודה" מחברת אותנו לתדר של הכרת תודה, חוויה של הכרה בכל הטוב שכבר נוכח בחיינו. היא פותחת את ליבנו, מעלה את התדר שלנו ומעוררת בנו חוויה של שפע, של יש. הנס כבר קרה, וכעת – כל מה שנותר הוא לחזות בתהליך השרשתו במציאות הגשמית.

10. עיגון במציאות

מומלץ לחתום את הלחש במשפט המשריש את הגשמתו במציאות. למשל, "זה נעשה" או "כך קורה, בכל רמות ההוויה". אני מרבה להשתמש במשפט "כך נברא ומעוגן במציאות".

11. רגש מודרך – הנכחת התוצאה הרצויה

בסיום אמירת המילים, מומלץ להנכיח בגופכם את החוויה הרגשית שתרצו לפתוח בחייכם. למשל, אם הלחש עוסק בשלווה, רגיעה ונחת-רוח, היזכרו ברגע בו הרגשתם שלווים במיוחד ובקשו לחוות בגופכם את חוויית הנחת. כך, אתם למעשה מתחילים לזרוע את זרעי כוונתכם בחוויה הרגשית שלכם.

12. התבוננות פנימית – עדות לתהליך

לאחר אמירת הלחש ועיגון הרגש, קחו מספר רגעים של התבוננות שקטה וסקרנית בגופכם ובמערכת האנרגטית שלכם. אל נא תנסו לשלוט במתרחש, פשוט הרפו והתבוננו בפתיחות. ייתכן שתחושו אנרגיה שתעבור בגופכם ותיחווה כצמרמורות עדינות או רעידות קלות. ייתכן גם שתעלה בתודעתכם תמונה מנטלית כלשהי. אם עוברת בכם אנרגיה עזה, אני מזמינה אתכם לנשום במלאות וברכות עד להתייצבות האנרגיה. הכל בסדר. כנראה שהייתם ממש פתוחים לקבל את הריפוי הזה.

תרגול לחשי בריאה

כעת, לאחר שקראתם על השלבים השונים בהרכבת ותרגול לחשי הבריאה, אני מזמינה אתכם לכתוב את הלחש הראשון שלכם. חשוב שהלחש ייכתב במילים שלכם, בנימה האישית והמיוחדת שלכם. תחילה, תוכלו להיעזר בדוגמאות שהובאו לאורך המאמר. אין צורך להישמע נהירים או קורקטיים, ההדרכות הרוחניות שלכם אינן מורות ללשון. מה שחשוב הוא שהלחש יעורר בכם שמחה, שתיהנו לדקלם אותו ושתחושו חיבור מסוים כלפיו.

ישנם אנשים המרגישים משיכה לכתיבת לחש בחריזה. החריזה יוצרת הרמוניה מסוימת בין הצלילים ומקלה על זכירת הלחש. בהקשר זה, אני נזכרת בלחש הראשון שתקשרתי דרך ישויות הטבע, העוסק בהגנה אנרגטית על מרחבים. כל כולו מסתכם במילים "כל מה שלא נחוץ יישאר בחוץ".

לאחר שכתבתם את הלחש שלכם, אמליץ לבחור תקופה מסוימת במהלכה תדקלמו אותו בכל יום. גם לדקלום בלב ישנם כוח והשפעה, אך דקלום בקול הנו עוצמתי הרבה יותר. דרך תהליך זה, תוכלו להתנסות בתרגול ולגלות את עצמיכם בתוכו.

מתחילים לדבר עם מארג המציאות

לצד תרגול לחש הבריאה המרכזי שבחרתם, אני ממליצה מאוד להתחיל לתרגל שיח ישיר עם המציאות. למשל, ברגעים של תסכול או חוסר שקט, נסו לבחון כיצד ברצונכם להרגיש ולחבר לחש קצר לשינוי החוויה הפנימית –
"בכל רגע ורגע, חוויית השלווה הולכת ומעוגנת בתוכי,
תודעתי ומחשבותיי נעשות צלולות יותר.
חיבורי לעצמי הולך וגובר".
התבוננו פנימה ובחנו את השינויים העדינים שחלים בשדה האנרגטי שלכם בהשפעת אמירת או חשיבת המילים הללו.

יעילות לחשי הבריאה

בריאה על ידי מילה היא עוצמתית מאוד. כחלק ממסע אסטרלי או חלימה צלולה, בכוחה לאפשר חוויה של ניווט מודע בתהליך.

מאידך, כאשר נתמכים בלחשים לשם ריפוי ממצבים כרוניים, חשוב מאוד להתאזר בסבלנות. לתהליכי ריפוי ישנם רבדים רבים ולעיתים קרובות, הם מחייבים התמסרות והעמקה. תרגול לחשי בריאה יוכל להוות חלק במערכת תמיכה שלמה. למשל, כזו המשלבת בין אורח-חיים בריא, תרגול התבוננות פנימית / מדיטציה וליווי מקצועי.

לעיתים, הגשמת הריפוי עשויה לארוך זמן-מה, בהתאם לנקודה בה אנו נמצאים על נתיבנו. על-כן, אמליץ לכם להוסיף ולתרגל באמונה, ולצד זאת, להתייחס לתרגול כאל משחק מהנה ולא כאל משימה שניתן להצליח או להיכשל בה. לצד המיקוד, הבעת הכוונה ותרגול הלחשים, חשוב לגשת לפרקטיקה מתוך הוויה של הרפיה ואמון. מרגע שנקטתם פעולה, עשיתם את תפקידכם. כעת, היו נכונים להתבונן בסקרנות על מארג המציאות ולבחון את ההדהוד שעוררה.

סיכום

כל אדם מסוגל לברוא מציאות. לשם עבודת בריאה מיטיבה, חיוני לתרגל שיח-פנימי אוהד, לכבד את חוק הרצון החופשי ולהתמקד בתוצאה הרצויה. בנתיבי האישי, מצאתי מספר עוגנים לבניית לחשי-בריאה יעילים. ביניהם – הכרה ברצוננו הממשי, מיקוד כוונתנו, הכרה בטבע האחדות, רתימת הדרכותינו האישיות, אמירת שמנו המלא, הודיה, מיקוד בהווה, עיגון במציאות, הדהוד התהליך לכל רמות ההוויה וקבלת עדות. תרגול לחשי הבריאה משקף את יחסיכם האישיים מול המקור – הנוכח לצדכם ללא תנאי. על כן, חיוני שהתרגול יהיה מהנה ונאמן לשפתכם האותנטית.

רוצים להעמיק?

אשמח ללוות אתכם בתהליך הגילוי וההתעוררות שלכם. לשם כך, השאירו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם!

באהבה,
איילה אריאל
מלווה תהליכי ריפוי והתפתחות אישית

באהבה גדולה,

רוצה לשתף את המאמר עם חברים? (:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אפשר לברך אותך?

"אהו מיטקויא אויאסין" (Aho Mitakuye Oyasin) היא ברכה בשפת שבט הלאקוטה האינדיאני. משמעותן הפשוטה של המילים היא "תודה לכל קרוביי". הברכה מבטאת את השקפת עולמם של בני השבט, על פיה כל הקיים ביקום (בני האדם, בעלי החיים, הצמחים, האבנים, אדמת כדור הארץ, כוכבי הלכת ועולם הרוחות) מאוחד בקשרים טהורים של אהבה משפחתית. הייצוג האלוהי של שבט הלאקוטה מכונה "ואקן טנקה" (הרוח הגדולה) ומתואר כאיחוד השלם בין כל חלקי הבריאה. יחד, כולנו יוצרים את האחדות הגדולה. 

מתעניינים לגבי הגעה למפגש טיפולי או לשיעור פרטי לתרגול שאמני?

השאירו את פרטיכם בתיבת ההודעות ואשמח לקבוע אתכם שיחת היכרות חינמית. אפשר גם פשוט לשלוח לי ווטסאפ (:

צרו קשר