ארומתרפיה - רפואת השמנים האתריים

השמנים האתריים הם תמציות צמחי-מרפא מרוכזות במיוחד שנרקחו על-ידי זיקוק בקיטור. תמציות עוצמתיות אלו מאופיינות בארומה חזקה ומולקולות קטנטנות הנספגות בקלות אל זרם הדם. לכל שמן אתרי ישנה השפעה שונה על הנפש והרוח.

בעוד שהקריסטלים "מספרים לנו על עצמם" דרך צבעיהם וצורותיהם, השמנים האתריים מבטאים את איכויותיהם דרך ריחם. לשם התאמת שמן אתרי מדויקת, אניח מולכם את אוסף השמנים שלי ואנחה אתכם להריח מספר שמנים ולבחור את השמן שריחו נחווה בעיניכם כנעים ביותר. לאחר מכן, אספר לכם על תכונותיו האנרגטיות של השמן.

השימוש האנרגטי בשמנים אתריים מכונה "תידור". לשם יישומו, אנחה אתכם להשתמש בשמן האתרי בכל יום למשך חודש ימים. במהלך התידור, תריחו 5 שאיפות עמוקות מבקבוקון השמן ותניחו טיפה על קודקוד הראש, טיפה על מרכז החזה וטיפה על הבטן התחתונה.

בקליניקה, אני עובדת רק עם שמנים אתריים של חברות מהימנות – שלוס, שיפון, פרימוורה והמילניום רפואה סינית.

פרטים יבשים

התאמת שמנים אתריים מתבצעת כחלק מהטיפול הנטורופתי והטיפול בהילינג שאמני. במהלך ההתאמה, אנחה אתכם להריח מספר שמים התואמים את הצורך שלכם. השמן שייבחר יהיה האחד שריחו נחווה כנעים ביותר עבורכם. 

לאחר ההתאמה, אנחה אתכם בדיוק מהיכן להזמין את השמנים (ישנה גם אופציה להזמין דרכי, בהתאם לנוחיותכם). 

רוצים לצאת לדרך?

שילחו לי הודעה או ווטסאפ למספר 050-9266692 ואשמח לקבוע עמכם שיחת היכרות חינמית. לחילופין, תוכלו גם להשאיר לי פרטים בתיבת ההודעות מטה ואחזור אליכם בהקדם. יהיה לי לכבוד ולעונג ללוות את מסע הריפוי שלכם.

לקריאה על הטיפולים המרכזיים בקליניקה

מתעניינים לגבי מפגש טיפולי?

צרו קשר