אגת בלו לייס

אגת בלו לייס היא אבן אגת בגוון תכלת בהיר ורך. היא מאופיינת במבנה פנימי של פסים עדינים בגווני תכלת שונים המזכירים תחרה כחולה ומכאן שמה.
אגת בלו לייס ידועה מאוד ביכולתה להרגיע את מערכת העצבים. היא עושה זאת ביעילות ולעומק, תוך כדי הפעלת תדרים שונים.

יצירת סדר פנימי

אגת בלו לייס מארגנת מחדש את החוויה הפנימית שלנו.
היא "מחזירה למקום" את האנרגיה שיצאה מאיזון ומאז החלה לפעול בחוסר או בעודף.

הארגון שהיא יוצרת אינו נוקשה, כי אם רך וחומל. היא מלטפת את החלקים בתוכנו הזקוקים לאיזון, מעבירה בהם רטט של הכלה ונחמה, ומתוך החוויה הזו מאפשרת להם לשוב למקומם.

פעולתה של האגת תחרה כחולה יוצרת הרמוניה וארגון מחדש במחשבותינו, רגשותינו ובמערכת האנרגטית שלנו.
היא מאזנת בין הגופים האנרגטיים ומאותת להם לתקשר ולפעול בהרמוניה זה עם זה. היא מלמדת את המערכת שלנו לארגן מחדש את המחשבות והרגשות שלנו וכך להשתמש רק באלו המיטיבים עמנו בנקודה ספציפית בזמן.

החוויה הזו של סדר פנימי מונעת הצפות רגשיות וחוסר-הרמוניה ותורמת מאוד לתחושת שלווה.

איזון מחשבות טורדניות

עבור רבים, מחשבות טורדניות הן ביטוי לחוסר סדר פנימי.
מתוך חוויה פנימית של פחד, המחשבה עשויה לגלוש לדפוסים נוסח "מה יקרה אם ___?".
האגת בלו לייס עוזרת לנו למרכז ולארגן מחדש את החוויה הפנימית. היא עוזרת לנו לזכור שהעבר בלתי ניתן לשינוי ושעתיד בהיר ניתן לברוא רק מתוך הווה שמח ושליו. היא מלמדת את מחשבותינו לזרום ברכות ובהרמוניה, ממש כמו פסי התכלת הרכים שעל גביה.

חיזוק הגוף הפיזי וחיבור לאדמה ולטבע

כל אבני האגת ללא יוצא מן הכלל מחזקות את הגוף ומחברות אותנו לכדור הארץ על כל רבדיו.
הן מומלצות עבור העמקת החיבור לטבע – האדמה עצמה, הצמחים, בעלי החיים וישויות הטבע. הן מתאימות מאוד לליווי טקסים שאמניים התומכים בחיבור לטבע.

אגת תחרה כחולה נפלאה עבור אנשים המתקשים להתחבר לגופם ולחוויה האנושית. כדרכה בקודש, גם את החיבור הזה היא עורכת ברכות, בסובלנות ובהכלה כלפי חווייתנו הפנימית. לשם שימוש זה, מומלץ לנסות לצרף אליה את הקריסטל סמוקי קוורץ.

עידוד תקשורת וצלילות מחשבתית

השילוב של יצירת סדר פנימי וקרקוע תורם מאוד להשגת ריכוז.
אגת תחרה כחולה מביאה אנרגיה של סדר פנימי, חיזוק וחמלה עצמית. חוויה זו מאפשרת לנו להיות רגועים וממוקדים.
היא נפלאה הן עבור תלמידים וסטודנטים והן עבור אנשים שנטייתם להתפזר ולהילחץ מקשה עליהם לתפקד ביומיום.

האגת עובדת על צ'אקרת הגרון, צ'אקרה גבוהה הקשורה באספקט התקשורת בחיינו – תקשורת עם עצמינו, תקשורת עם זולתנו ואף תקשורת עם ההדרכות וחברינו מעולם הרוח. האנרגיה הרכה שהיא מחזיקה מקדמת תקשורת רגישה, חומלת ומכילה. מומלץ לצרף אותה לפעילויות הדורשות סוג כזה של תקשורת. למשל – הרצאה מול קהל או שיח עם אנשים שמעוררים בנו מתח.

האגת תחרה כחולה יכולה להכניס סדר, רכות ותקשורת מיטיבה גם לתרגול הרוחני שלנו. היא עוזרת לנו להישאר שלווים וממוקדים בזמן מדיטציה ולהתחבר לחוויה המאחדת בין עוצמה פנימית ורכות. היא עוזרת לנו להיות בתקשורת חומלת עם עצמינו, על כל חלקינו השונים. בנוסף, היא תתמוך בתקשור עם ישויות האור עמן אנו עובדים – שליחת כוונות בהירות והבנה מעמיקה יותר של המסרים שהועברו.
היא נפלאה עבור אנשים החוששים "ללכת לאיבוד" בעולמות הרוח, היות והאנרגיה שלה תמיד תזכיר לנו להתחבר מחדש גם לגוף ולאדמה ולערוך סדר והרמוניה בין הגוף הפיזי לגוף האסטרלי.

הצבת גבולות בריאים

כל אדם צריך לדעת להגדיר ולהציב את גבולותיו.
כחלק מהסדר הפנימי שהיא יוצרת, האנרגיה שלה מסייעת לנו להבדיל בין "מה ששייך לנו" לבין "מה ששייך לאחרים", בין "מה שנוח לנו לשתף" לבין "מה שאנו מעדיפים להשאיר לעצמינו", בין "מצבים בהם אנו רוצים לתרום מעצמינו" לבין "מצבים בהם אנו מעדיפים להשקיע בעצמינו".
הפסים שעל גביה מייצגים זאת בעצמם – כל פס מגדיר חלק אחר באבן ומהווה כגבול מסוים בתוכה.
צבעה הכחול, הקשור לצ'אקרת הגרון ולנושא התקשורת, מאפשר לנו לתקשר ברכות את גבולותינו מול הזולת.

סגירת מעגלים

כל אבני האגת המכילות פסים מגליים מהוות סימבול ליכולת שלנו "לסגור מעגל".
העבודה עם אבני האגת מומלצת מאוד עבור אנשים החווים כי עברם "רודף אחריהם", אנשים שמתקשים לסלוח לעצמם ולזולתם ולעבור הלאה בחייהם.

גם בהיבט זה, אגת תחרה כחולה תחזיר כל דבר למקומו. היא תאפשר לנו להתבונן במצב מתוך הבנה את רבדיו השונים, תכניס רכות לאופן בו אנחנו תופסים את המצב ותחבר אותנו לעוצמה ולחיבור שלנו לעצמינו. בהיותה אבן מקררת, היא תסייע לנו לרפא רגשות "חמים" כמו כעס, טינה ואשמה, לסגור את המעגל ולהמשיך הלאה בחיינו.

אגת בלו לייס – תכונות ריפוי פיזיות

האגת בלו לייס נפלאה עבור ריפוי אזור הגרון. ניתן להיתמך בה במצבים של כאבי ודלקות גרון, צרידות וכדומה. בנוסף, היא מומלצת עבור הסובלים מחוסר איזון בבלוטת התריס.
לאגת השפעה מקררת התומכת בריפוי דלקות מסוגים שונים – דלקות עור, דלקות פרקים וכדומה.
ניתן להיעזר באגת בלו לייס בכל מצב של סטרס כרוני ואף במצבים של דכאון וחרדה.

אגת בלו לייס – כיצד נשתמש בה?

האגת בלו לייס היפייפיה היא אבן קשה יחסית, ולכן מתאימה בהחלט לשיבוץ בתכשיטים. היא מתאימה להכנת תמציות קריסטל ושתיית מים בהם הונחה למשך מספר שעות תאפשר לנו לזכות בשפעותיה האנרגטיות. מומלץ מאוד להניח גוש גדול של אגת בלו לייס במרחב הביתי, היא תורמת ליצירת הרמוניה אנרגטית, מעודדת שלווה ורוגע ואף תומכת בתקשורת רכה ונעימה בין דרי הבית.

האגת בלו לייס הפכה לנדירה בשנים האחרונות. זהו זמן נפלא להשקיע בה, היות וערכה עתיד לעלות מאוד בקרוב.

רוצים ללמוד כיצד לעבוד עם קריסטלים?

אני מזמינה אתכם לקרוא את המאמרים הבאים:
שימוש אפקטיבי בקריסטלים
הכנת גריד קריסטלים
בחירת קריסטלים
הסרטון של אדם בארילט בנושא אגת בלו לייס

מעוניינים לעבור טיפול הילינג קריסטלי ולקבל הדרכה לגבי שימוש בקריסטלים מותאמים אישית?

אשמח מאוד ללוות אתכם במסע הריפוי והלמידה שלכם!

באהבה, 
איילה אריאל
מטפלת בהילינג קריסטלי

באהבה גדולה,

רוצה לשתף את המאמר עם חברים? (:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אפשר לברך אותך?

"אהו מיטקויא אויאסין" (Aho Mitakuye Oyasin) היא ברכה בשפת שבט הלאקוטה האינדיאני. משמעותן הפשוטה של המילים היא "תודה לכל קרוביי". הברכה מבטאת את השקפת עולמם של בני השבט, על פיה כל הקיים ביקום (בני האדם, בעלי החיים, הצמחים, האבנים, אדמת כדור הארץ, כוכבי הלכת ועולם הרוחות) מאוחד בקשרים טהורים של אהבה משפחתית. הייצוג האלוהי של שבט הלאקוטה מכונה "ואקן טנקה" (הרוח הגדולה) ומתואר כאיחוד השלם בין כל חלקי הבריאה. יחד, כולנו יוצרים את האחדות הגדולה. 

מתעניינים לגבי הגעה למפגש טיפולי או לשיעור פרטי לתרגול שאמני?

השאירו את פרטיכם בתיבת ההודעות ואשמח לקבוע אתכם שיחת היכרות חינמית. אפשר גם פשוט לשלוח לי ווטסאפ (:

צרו קשר