הסיפור שלי

מילדותי המוקדמת, חוויתי חיבור מיוחד לעולם הטבע. כילדה קטנה, נהגתי לשוחח ארוכות עם צמחים, אבנים וכוכבים. אהבתי לשהות לבדי בטבע וחוויתי כל אחד מביטוייו כבעל נוכחות אוהבת שעוטפת אותי ומגנה עלי. כשבגרתי, גיליתי שהחברה האנושית אינה מעודדת התנהגויות משונות מעין אלו.

בנערותי, חוויתי טראומה לאחריה חליתי מאוד והבעתי בליבי בקשה עמוקה לרפואה. מאז, החיים החלו לשלוח אלי הזדמנויות מופתיות שסייעו לי לשוב בחזרה אל עצמי. 

בשנת 2012, בהיותי בת 19, התוודעתי במקריות ללימודי נטורופתיה. ללא כל תכנון קודם, מיהרתי להירשם אליהם והתמסרתי לסיפור האהבה שהתהווה ביני לבין התזונה הטבעית וצמחי המרפא.  

בשנת 2014 כבר ליוויתי תהליכי החלמה. כנטורופתית בתחילת דרכה, התחלתי להבין שתהליכי החלמה ממחלות מורכבות דורשים תרגול של עבודה רגשית ותודעתית.  

באותה תקופה, מצאתי קריסטל.
חוויה זו, העשויה להישמע זניחה, עוררה אדוות רבות בחיי. חוויתי כי הקריסטל מדבר אלי, מדריך אותי. מאז, העמקתי בלמידת רפואת הקריסטלים והתחלתי לשלב אותם בעבודתי.

בשנת 2015 הוזמנתי להרצאה בנושא שאמניזם פרואני שנערכה על ידי אדם מיוחד ונבון – מתרגל שאמניזם בריטי שהתלמד בפרו. באותה תקופה חוויתי חשדנות רבה מול נושא הריפוי האנרגטי, אך הוא עורר את אמוני ואת סקרנותי מהרגע הראשון. לאחר מכן, מצאתי את עצמי משתתפת באירוע ממושך שערך ולומדת רבות אודות עבודת תודעה ופרקטיקות ריפוי מסורתיות.

בהשראת מורי הראשון, למדתי לבטוח מחדש בקול האינטואיציה החי שליווה אותי מילדותי. במטרה להבין ולעגן את חוויותיי הרוחניות, קיבלתי הדרכה ממושכת ולמדתי שיטות שונות של ריפוי אנרגטי ועבודת תודעה. במהלך מסע מיוחד זה, הלכו והעמיקו יחסיי עם המדריכים הרוחניים שלי – קבוצת ישויות שאני מכנה בשם "סיון". בהנחייתם, למדתי כיצד לערוך טקסי ריפוי אנרגטיים. טקסי ריפוי אלו נשענים על עבודה עם חמשת האלמנטים ומיועדים להעמקת האיזון האנרגטי של האדם.

בשנת 2020, הדרכותיי הרוחניות הנחו אותי ללמוד רפואות מסורתיות של עמים שונים. בעקבות הנחייתם, הוספתי להעמיק בתורת חמשת האלמנטים הסינית (WU XING), מערכת הצ'אקרות ההודית, מפת הצבעים האינדיאנית ומסורת 13 האימהות הקדומות. בחווייתי, העתיקים היו ערים לאמת מיוחדת המקיימת איזון ואחדות בין כל רבדי החיים. בזכות הלמידה את התורות העתיקות, העמיקה יכולתי לקרקע ולמפות את חוויותיי הרוחניות המופשטות, וכך – גם ללמד אחרים. 

במהלך שנותיי כמטפלת אנרגטית, התחלתי לפתח באופן טבעי את שיטת הטיפול שלי, "הילינג אלמנטלי" או בעברית – "רפואת היסודות"'. במסגרתה, אני מעבירה שיעורים פרטיים להילינג אנרגטי ועבודת תודעה. 

לאורך התהליך האישי שלי, חוויתי צמיחה אישית מופלאה והחלמה מלאה מקוצר נשימה כרוני ומתסמונת המעי הרגיש אשר ליוו אותי לאורך שנים. בנוסף, חוויתי הטבה אדירה במחלת הפסוריאזיס.

בכל יום, אני מלאת הודיה על הניסים שהכלים שאספתי נתנו בחיי ובחיי המונחים שלי.

על פי אמונתי, כל מסע של ריפוי והתפתחות מהווה הרפתקה, משימת בלשות מרתקת המנחה אותנו להעמיק את הקשר עם עצמינו ועם החיים.

יהיה לי לכבוד ולעונג להגיש לכם רפואה,
ללוות את מסע הריפוי והצמיחה שלכם
וללמד אתכם, צעד אחר צעד, כיצד להיות למרפאים של עצמיכם. 

לקריאה על הטיפולים המרכזיים בקליניקה:

מתעניינים לגבי טיפול?

צרו קשר